*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
DeWalt DCW620H2-QW yra kompaktiškas akumuliatorinis frezavimo įrankis, tobulas medienos apdirbimui. Jo taikymas leidžia formuoti kraštus ir atlikti užbaigimo darbus be laidų ribojimų.
Įrankis suteikia profesionalų pjovimo tikslumą ir stabilią galią, net ir sunkiai prieinamose vietose, nes baterija yra pridedama komplekte. Su galingu varikliu ir iki 23 000 aps./min, jūsų darbas bus greitas ir sklandus.
8–12 mm griebtuvas užtikrina, kad galėsite rinktis iš plataus frezų pasirinkimo, o vos 3.6 kg svoris leidžia patogiai dirbti ilgiau be nuovargio.
Pasirinkę DeWalt, investuojate į patikimą profesionalų įrangą, kuri pasižymi ilgaamžiškumu ir našumu.
Šis akumuliatorinis frezavimo įrankis skirtas tiems, kurie vertina kokybę ir efektyvumą, todėl galėsite dirbti be rūpesčių ir patogiai perkelti savo įrankį į bet kurią darbo vietą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Frezos |
| Galia | 1700W |
| Prekės ženklas | DeWalt |
| Apsisukimų skaičius | 23000aps./min. |
| Griebtuvas | 8-12mm |
| Aukštis | -cm |
| Svoris | 3.6kg |
| Variklio tipas | Akumuliatorinis |
| Kolekcija | XR 18V |