*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Garmin Vívoactive® 6 - tai modernus ir patikimas išmanusis laikrodis, skirtas tiek vyrams, tiek moterims, turintis elegantišką Metallic Jasper Green dizainą.
Šis laikrodis pasižymi 1.2 colio AMOLED ekranu, kuris užtikrina aiškų vaizdą bet kurios apšvietimo sąlygomis. Jo raiška 390 x 390 leidžia gerai matyti informaciją ir pranešimus.
Vandeniui atsparus (iki 5 ATM) korpusas leidžia jį naudoti tiek sportuojant, tiek kasdieniame gyvenime. Be to, jame integruotas GPS, Bluetooth ir Wi-Fi. Su NFC funkcija galėsite patogiai atsiskaityti su Garmin Pay.
Laikrodis siūlo išmanias funkcijas, tokias kaip žingsniamatis, miego stebėjimas ir įvairūs sporto režimai, kurie padės jums stebėti savo fizinę būklę ir savijautą. Pulsometras ir deguonies kiekio kraujyje matuoklis dar labiau pagerina jo funkcionalumą.
Su 264 valandų baterijos veikimo laiku galite ilgai mėgautis jo funkcijų gausa be papildomo krovimo.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Populiarūs išmanieji laikrodžiai | Garmin Vivoactive 5 |
| Tipas | Išmanieji laikrodžiai moterims, Išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Prekės ženklas | Garmin |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.2 |
| Spalva | Žalia |
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano raiška | 390 x 390 |
| Jutiklinis ekranas | Taip |
| Apyrankės tipas | Silikonas |
| Atsparumas vandeniui | Taip |
| Vandens atsparumo lygis | 5 ATM |
| Bluetooth | Taip |
| NFC | Taip |
| Wi-Fi | Taip |
| GPS | Taip |
| SIM kortelės lizdas | Ne |
| eSIM | Ne |
| Suderinamumas | iOS, Android |
| Baterijos talpa | -mAh |
| Baterijos naudojimo laikas | 264val |
| Atmintis | -MB |
| Išmaniosios funkcijos | Pedometras, Miego stebėjimas, Chronometras, Sporto režimai, Streso stebėjimas, Moterų sveikatos stebėjimas |
| Pulsometras (HR) | Taip |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | Taip |
| Riešo apimtis (cm) | 12.5 - 19 |
| Ilgis | 4.22cm |
| Plotis | 4.22cm |
| Aukštis | 0.109cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Apyrankė, Išmanusis laikrodis, Laidas |
| Kita informacija | miego sekimas, žingsniamatis, kalorijų skaičiuoklė, atstumo skaičiuoklė, aktyvumo priminimai, pilno turinio pranešimų rodymas, pranešimų istorija, skambinančiojo vardo rodymas, įvairūs treniruočių rėžima, Garmin Pay |
| Svoris | 23g |
| Funkcijos | Vandeniui atsparus, Bluetooth, NFC, Wi-Fi, GPS, Pulsometras, Deguonies kiekio matavimas, Jutiklinis ekranas |