*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Garmin Instinct® 3 yra modernus išmanusis laikrodis, sukurtas tiek vyrams, tiek moterims, pasižymintis juoda AMOLED ekrano dizainu.
Su 1.3 colio ekranu ir 416 x 416 raiška, jis užtikrina aiškų vaizdą visose situacijose. Šis laikrodis yra atsparus vandeniui iki 10 ATM, todėl yra idealiai tinkamas aktyviems žmonėms.
Jame integruotas GPS, širdies ritmo ir deguonies kiekio matuokliai, suteikiantys galimybę stebėti savo sveikatą ir fizinį pasirengimą. Baterijos veikimo laikas siekia net 672 valandas, o silikoninė apyrankė užtikrina patogumą per dieną.
Be to, Garmin Instinct® 3 siūlo unikalią MIL-STD-810G atsparumo sertifikaciją bei naktinio matymo režimą, kad galėtumėte jį naudoti bet kokiomis sąlygomis.
Šis laikrodis taip pat palaiko išmaniuosius pranešimus, todėl išliksite susiję bet kur ir bet kada.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Išmanieji laikrodžiai moterims, Išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Prekės ženklas | Garmin |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.3 |
| Spalva | Juoda |
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano raiška | 416 x 416 |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Apyrankės tipas | Silikonas |
| Atsparumas vandeniui | Taip |
| Vandens atsparumo lygis | 10 ATM |
| Bluetooth | Taip |
| NFC | Taip |
| Wi-Fi | Ne |
| GPS | Taip |
| SIM kortelės lizdas | Ne |
| eSIM | Ne |
| Suderinamumas | iOS, Android |
| Baterijos talpa | -mAh |
| Baterijos naudojimo laikas | 672val |
| Atmintis | 4000MB |
| Pulsometras (HR) | Taip |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | Taip |
| Riešo apimtis (cm) | Nenurodyta |
| Ilgis | 5cm |
| Plotis | 5cm |
| Aukštis | 1.4cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Išmanusis laikrodis, Laidas, Vartotojo instrukcija |
| Kita informacija | MIL-STD-810G atsparumas; naktinio matymo suderinamumo režimas; Stealth Mode; Jumpmaster; GPS+GLONASS+Galileo; išmanūs pranešimai |
| Svoris | 59g |