*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Garmin quatix® 8 yra inovatyvus išmanusis laikrodis, sukurtas nuotykių mėgėjams. Jo 1.4 colio AMOLEDidis ekranas užtikrina aiškų vaizdą bet kokioje situacijoje.
Šis laikrodis, su 10 ATM vandens atsparumu, puikiai tinka tiek vandens sportams, tiek kasdieniam naudojimui. Jis palaiko GPS, tad galėsite sekti savo veiklą net ir atokiose vietose.
Su 696 valandų baterijos tarnavimo laiku ir moderniomis funkcijomis, tokiais kaip pulsometro ir deguonies kiekio kraujyje stebėjimas, quatix® 8 padės jums pasiruošti bet kokiems iššūkiams.
Laikrodis tinka visiems, turintiems iOS ir Android prietaisus, o silikoninė apyrankė užtikrina patogumą visą dieną. Su Garmin quatix® 8 jūsų nuotykiai bus dar intensyvesni.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Išmanieji laikrodžiai moterims, Išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Prekės ženklas | Garmin |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.4 |
| Spalva | Mėlyna |
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano raiška | 454 x 454 |
| Jutiklinis ekranas | Taip |
| Apyrankės tipas | Silikonas |
| Atsparumas vandeniui | Taip |
| Vandens atsparumo lygis | 10 ATM |
| Bluetooth | Taip |
| NFC | Taip |
| Wi-Fi | Ne |
| GPS | Taip |
| SIM kortelės lizdas | Ne |
| eSIM | Ne |
| Suderinamumas | iOS, Android |
| Baterijos talpa | -mAh |
| Baterijos naudojimo laikas | 696val |
| Atmintis | 32000MB |
| Pulsometras (HR) | Taip |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | Taip |
| Riešo apimtis (cm) | 12.5 - 20.8 |
| Ilgis | 5.1cm |
| Plotis | 5.1cm |
| Aukštis | 1.47cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Išmanusis laikrodis, Laidas, Vartotojo instrukcija |
| Kita informacija | iOS ir Android palaikymas, žingsniamatis, kalorijų skaičiuoklė, miego sekimas, aktyvumo priminimai, pilno turinio pranešimų rodymas, skambinančiojo vardo rodymas, įvairūs treniruočių rėžima |
| Svoris | 92g |