*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Juodos spalvos "Samsung Galaxy Watch6 Classic 47 mm" yra stiliaus ir funkcionalumo išraiška, skirta visiems, vertinantiems technologijas ir aktyvų gyvenimo būdą.
Šis išmanusis laikrodis tinka tiek vyrams, tiek moterims, todėl yra puikus aksesuaras norint išlaikyti ryšį ir stebėti savo fizinę būklę.
Ryškus 1,5 colio AMOLED ekranas garantuoja puikų vaizdą bei skaitomumą, o patogus silikoninis dirželis suteikia komfortą visą dieną.
Dėl IP68 atsparumo vandeniui ir 5 ATM reitingo, laikrodis atlaiko gamtos iššūkius, todėl idealiai tinka aktyviems naudotojams.
Integruoti ryšio sprendimai, tokie kaip Bluetooth, NFC ir GPS, užtikrina sklandų ryšį ir galimybę atlikti bekontakčius mokėjimus.
Įmontuotas širdies ritmo matuoklis ir miego sekimo funkcija skatina sveikesnį gyvenimo būdą, teikdami gyvybiškai svarbius duomenis tiesiai ant riešo.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Išmanieji laikrodžiai moterims, Išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Prekės ženklas | Samsung |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.5 |
| Spalva | Juoda |
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano raiška | 480 x 480 |
| Jutiklinis ekranas | Taip |
| Apyrankės tipas | Silikonas |
| Atsparumas vandeniui | Taip |
| Vandens atsparumo lygis | 5 ATM |
| Bluetooth | Taip |
| NFC | Taip |
| Wi-Fi | Taip |
| GPS | Taip |
| SIM kortelės lizdas | Ne |
| eSIM | Ne |
| Suderinamumas | Android |
| Baterijos talpa | 425mAh |
| Baterijos naudojimo laikas | -val |
| Atmintis | 16000MB |
| Pulsometras (HR) | Taip |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | Taip |
| Riešo apimtis (cm) | 15 - 22 |
| Ilgis | 4.65cm |
| Plotis | 4.65cm |
| Aukštis | 1.09cm |
| Kita informacija | Safyrinis stiklas, IP68, MIL-STD-810H, besisukantis žiedas, 22 mm dirželis, miego sekimas, žingsniamatis, kalorijų skaičiuoklė |
| Svoris | 59g |
| Jungtys | Bluetooth |
| Funkcijos | Vandeniui atsparus, Bluetooth, NFC, Wi-Fi, GPS, Pulsometras, Deguonies kiekio matavimas, eSIM, Jutiklinis ekranas |