*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Huawei Watch GT 4 46mm Green Woven yra aukštos kokybės išmanusis laikrodis, puikiai tinkantis tiek kasdieniam naudojimui, tiek aktyviam laisvalaikiui. Jo futuristinis dizainas su nerūdijančio plieno korpusu ir 1,43 colio AMOLED ekranu ilgainiui pritraukia akį.
Šis laikrodis siūlo didelį funkcionalumą: per Bluetooth galėsite priimti skambučius ir stebėti skambučių istoriją tiesiai ant riešo. Su daugiau kaip 100 treniruočių rėžimų ir 5 ATM vandeniui atsparumo lygiu, Huawei Watch GT 4 taps jūsų nepamainomu treniruočių partneriu.
Dėl dirbtinio intelekto technologijos laikrodis gali analizuoti jūsų bėgimo duomenis ir sudaryti individualizuotą treniruočių planą, kuris padės pasiekti geriausių rezultatų. Taip pat jis padeda stebėti jūsų sveikatą visą parą, naudodamas HUAWEI TruSeen 5.5+ sistemą, kuri preciziškai fiksuoja širdies ritmą, deguonies kiekį kraujyje ir miego kokybę.
Be to, šis laikrodis yra puikus įrankis streso valdymui ir kvėpavimo reguliavimui. Su Huawei Watch GT 4 galėsite laisvai mėgautis muzikos klausymu treniruotės metu, prisijungdami prie kitų sporto įrangų ir programėlių.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Prekės ženklas | Huawei |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.43 |
| Spalva | Žalia |
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano raiška | 466 x 466 |
| Jutiklinis ekranas | Taip |
| Apyrankės tipas | Silikonas, Tekstilė |
| Atsparumas vandeniui | Taip |
| Vandens atsparumo lygis | 5 ATM |
| Bluetooth | Taip |
| NFC | Taip |
| Wi-Fi | Ne |
| GPS | Taip |
| SIM kortelės lizdas | Ne |
| eSIM | Ne |
| Suderinamumas | iOS, Android |
| Baterijos talpa | 524mAh |
| Baterijos naudojimo laikas | 336val |
| Atmintis | -MB |
| Išmaniosios funkcijos | Pedometras, Miego stebėjimas, Streso stebėjimas |
| Pulsometras (HR) | Taip |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | Taip |
| Riešo apimtis (cm) | 15 - 22 |
| Ilgis | 4.6cm |
| Plotis | 4.6cm |
| Aukštis | 1.09cm |
| Kita informacija | 5 ATM atsparumas vandeniui; nerūdijančio plieno korpusas; 1,43" AMOLED ekranas; 326 PPI; baterija iki 14 d.; Bluetooth skambučiai; 24/7 HUAWEI TruSeen 5.5+ sveikatos sekimas. |
| Svoris | 48g |
| Funkcijos | Vandeniui atsparus, Bluetooth, NFC, GPS, Pulsometras, Deguonies kiekio matavimas, Jutiklinis ekranas |
| Susijusių prekių skaičius | 5 |