*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Garmin Vívoactive® 5 Violetinė - tai ne tik stilingas aksesuaras, bet ir išmanusis laikrodis, kuris palengvina kasdienybę. Su jo pagalba ne tik stebėsite savo savijautą, bet ir tobulinsite įpročius.
Šis laikrodis turi 1.2 colio OLED ekraną, užtikrinantį aiškų vaizdą net saulėje. Jis pasižymi daugybe funkcijų, įskaitant širdies ritmo stebėjimą ir GPS.
Garmin Vívoactive 5 yra atsparus vandeniui iki 50 metrų gylio, todėl puikiai tinka plaukimo treniruotėms ir kitoms vandens pramogoms. Sekite savo veiklą ir pasiekimus kasdien.
Be to, laikrodis leidžia skambinti ir atsakyti į žinutes tiesiai nuo riešo. Naudodami „Garmin Pay“, galėsite atlikti bekontakčius mokėjimus lengvai ir patogiai.
Su šiuo laikrodžiu jums bus prieinamos visos reikiamos funkcijos, kad aktyvus gyvenimo būdas taptų dar patogesnis ir efektyvesnis.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Populiarūs išmanieji laikrodžiai | Garmin Vivoactive 5 |
| Tipas | Išmanieji laikrodžiai moterims, Išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Prekės ženklas | Garmin |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.2 |
| Spalva | Violetinė |
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano raiška | 390 x 390 |
| Jutiklinis ekranas | Taip |
| Apyrankės tipas | Silikonas |
| Atsparumas vandeniui | Taip |
| Vandens atsparumo lygis | 5 ATM |
| Bluetooth | Taip |
| NFC | Taip |
| Wi-Fi | Taip |
| GPS | Taip |
| SIM kortelės lizdas | Ne |
| eSIM | Ne |
| Suderinamumas | iOS, Android |
| Baterijos talpa | -mAh |
| Baterijos naudojimo laikas | 264val |
| Atmintis | -MB |
| Išmaniosios funkcijos | Pedometras, Miego stebėjimas, Chronometras, Sporto režimai, Streso stebėjimas, Moterų sveikatos stebėjimas |
| Pulsometras (HR) | Taip |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | Taip |
| Riešo apimtis (cm) | 12.5 - 19 |
| Ilgis | 4.22cm |
| Plotis | 4.22cm |
| Aukštis | 0.11cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Apyrankė, Išmanusis laikrodis, Laidas |
| Kita informacija | Ryšiai: Bluetooth, ANT+, Wi‑Fi; Garmin Pay bekontakčiai mokėjimai; muzikos grojimas iš laikrodžio; Morning Report, Body Battery, miego sekimas; visų sistemų GNSS režimai; Android įrenginiuose galima atsakyti į pranešimus |
| Svoris | 26g |
| Funkcijos | Vandeniui atsparus, Bluetooth, NFC, Wi-Fi, GPS, Pulsometras, Deguonies kiekio matavimas, Jutiklinis ekranas |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |