*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Garmin Venu 3 yra puikus išmanusis laikrodis, turintis 1,4 colio AMOLED jutiklinį ekraną, kuris užtikrina ryškų ir aiškų vaizdą. Šis laikrodis ne tik stebi jūsų fizinę būklę, bet ir suteikia išsamią informaciją apie jūsų sveikatą, pavyzdžiui, miego kokybę ir energijos lygį.
Su energijos atsargomis iki 14 dienų, Venu 3 suteikia galimybę ilgai naudotis jo funkcijomis. Įdiegtos pažangios sveikatos ir gerovės funkcijos, tokiu būdu jis tampa jūsų asmeniniu treneriu ant riešo.
Laikrodis veikia su Garmin Connect programėle, leidžiančia lengvai valdyti jūsų treniruotes ir stebėti pažangą. Su 30 iš anksto įkeltų GPS ir patalpų sporto programėlių, galite įvairinti savo treniruotes.
Vandeniui atsparus dizainas ir modernus nerūdijančio plieno rėmelis užtikrina, kad Venu 3 būtų ne tik funkcionalus, bet ir stilingas aksesuaras. Šis laikrodis puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims, suteikdamas nepriekaištingą derinį tarp praktiškumo ir estetikos.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Išmanieji laikrodžiai moterims, Išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Prekės ženklas | Garmin |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.4 |
| Spalva | Juoda |
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano raiška | 454 x 454 |
| Jutiklinis ekranas | Taip |
| Apyrankės tipas | Silikonas |
| Atsparumas vandeniui | Taip |
| Vandens atsparumo lygis | 5 ATM |
| Bluetooth | Taip |
| NFC | Taip |
| Wi-Fi | Taip |
| GPS | Taip |
| SIM kortelės lizdas | Ne |
| eSIM | Ne |
| Suderinamumas | iOS, Android |
| Baterijos talpa | -mAh |
| Baterijos naudojimo laikas | 336val |
| Atmintis | -MB |
| Išmaniosios funkcijos | Miego stebėjimas, Streso stebėjimas, Moterų sveikatos stebėjimas |
| Pulsometras (HR) | Taip |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | Taip |
| Riešo apimtis (cm) | 13.5 - 20 |
| Ilgis | 4.5cm |
| Plotis | 4.5cm |
| Aukštis | 1.2cm |
| Kita informacija | iOS ir Android palaikymas, kalorijų skaičiuoklė, atstumo skaičiuoklė, miego sekimas, aktyvumo priminimai, pilno turinio pranešimų rodymas, pranešimų istorija, skambinančiojo vardo rodymas, įvairūs treniruočių režimai |
| Svoris | 46g |
| Funkcijos | Vandeniui atsparus, Bluetooth, NFC, Wi-Fi, GPS, Pulsometras, Deguonies kiekio matavimas, Jutiklinis ekranas |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |