*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
DAHUA DHI-LM27-L200N yra aukštos klasės 27 colių monitorius, kuris užtikrina puikią vaizdo kokybę. Jo maksimali raiška yra 1920 x 1080, todėl galite mėgautis aštriu ir ryškiu vaizdu.
Monitorius turi VA tipo ekraną ir 3000:1 kontrasto santykį, kas leidžia atkurti gilius juodus tonus ir ryškius spalvų gradientus. Su 100Hz atnaujinimo dažniu, jis puikiai tinka tiek žaidimams, tiek filmų žiūrėjimui.
Tai optimalus pasirinkimas tiems, kurie vertina efektyvumą ir našumą, o juoda spalva suteiks elegantišką išvaizdą bet kuriame interjere.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | DAHUA |
| Įstrižainė | 27" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | VA |
| Jungtis | HDMI, VGA |
| Įmontuotos garso kolonėlės | Ne |
| Kontrastas | 3000: 1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 100Hz |
| Reakcijos laikas | 5ms |
| Lenktas ekranas | Ne |
| Spalva | Juoda |
| Svoris | -kg |
| Aukštis | -cm |
| Plotis | 615cm |
| Gylis | -cm |
| Energijos klasė | E |
| Tipas | Monitorius |