*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Samsung WA75FX interaktyvus ekranas 75 colių skirtas tiems, kurie nori efektyviai naudoti technologijas mokymuose ir pristatymuose.
Su 4K Ultra HD raiška, 400 cd/m² ryškumu ir IPS technologija, šis ekranas užtikrina puikų vaizdo aiškumą ir kokybę.
Dėl liečiamojo ekrano ir Android operacinės sistemos lengvai valdykite visus savo projektus. Ekranas taip pat palaiko Wi-Fi ir Bluetooth jungtis.
Pasižymi moderniu dizainu ir medine apdaila, šis produktas puikiai tinka tiek biure, tiek klasėje.
O su 178º kampu ir 1200:1 kontrasto santykiu suteikia šviesesnę ir gyvesnę vartotojo patirtį.
| Liečiamasis ekranas | Taip |
| Operacinė sistema | Android |
| Ryškumas | 400 cd/m²; 4K Ultra HD |
| AC įėjimo įtampa | 100-240 V |
| Jungtys | 2; RJ45; USB 2.0 x 4; Ethernet LAN; HDCP; HDMI 2.1 x 1; HDMI x 2 |
| Dažnis | 50-60 Hz |
| Technologijos | IPS |
| Ekrano įstrižainė | 190,5 cm |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Medžio |
| Charakteristikos | Liečiamasis ekranas |
| Sujungimai | Bluetooth; Wi-Fi |
| Plūsma | Stačiakampis |
| Tīrība | 1200:1 |
| Apytikslis svoris | 155 gr |
| AC įėjimo dažnis | 50-60 Hz |
| Ekranas | 75" |
| Šviesos srautas | 400 lm |
| Kampas | 178º |
| Modelis | VESA |
| Ryškumas (px) | 3840 x 2160 px |
| Atsakymo laikas | 8 ms |