*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
ASUS VA249QG yra 23,8 colių monitorius, kuris suteikia aukštos kokybės FullHD rezoliuciją 1920 x 1080, leidžiančią mėgautis kristaliniškai aiškiu vaizdu.
Šis monitorius pasižymi 120Hz atnaujinimo dažniu, todėl puikiai tinka tiek darbui, tiek žaidimams, užtikrindamas sklandų vaizdą ir minimizuojantį vilkinimą.
Vaizdo tipas naudojantis LED IPS technologija suteikia puikų vaizdo ryškumą ir spalvų tikslumą, užtikrinant platų stebėjimo kampą iki 178 laipsnių.
Integruotos garsiakalbiai užtikrina patogią garso patirtį, o Flicker Free ir Low Blue Light technologijos padeda apsaugoti jūsų akis ilgesnio naudojimo metu.
Šis monitorius yra ne tik funkcionalus, bet ir stilingas, todėl puikiai įsilieja į bet kokią darbo aplinką.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Gamintojo kodas | VA249QG |
| Prekės ženklas | ASUS |
| Įstrižainė | 23.8" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | IPS |
| Jungtis | HDMI, DisplayPort (DP), Kita |
| Įmontuotos garso kolonėlės | Taip |
| TV priėmimo galimybė | Ne |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Ryškumas | 300cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | 120Hz |
| Reakcijos laikas | 1ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Taško dydis | 0.2745mm |
| Lenktas ekranas | Ne |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | Ne |
| Kita informacija | Flicker Free technologija, Low Blue Light |
| Spalva | Juoda |
| Svoris | -kg |
| Kolonėlės | 2 x 2 W |
| Integruota Web kamera | Ne |
| Mikrofonas | Ne |
| Aukštis | -cm |
| Plotis | -cm |
| Gylis | -cm |
| Energijos klasė | C |
| Žaidimų monitorius | Taip |
| Komplektacija | Nenurodyta |
| Tipas | Žaidimų monitorius |