*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Samsung Odyssey G9 G91F modelis siūlo įspūdingą 49 colių DQHD vaizdą su lenktu ekranu, sukurtu žaidimų entuziastams. Jo maksimalus raiškumas siekia 5120 x 1440, o 144Hz atnaujinimo dažnis užtikrina sklandų vaizdą kiekviename žaidime.
Monitorius pagamintas naudojant aukštos kokybės VA technologiją, pasižymi 2500:1 kontrasto santykiu ir 350cd/m² ryškumu, todėl atvaizduoja ryškias ir gyvybingas spalvas. Žaidimas su šiuo monitoriumi taps tikru malonumu, nes greitas 1ms reakcijos laikas sumažina neryškumą ir uždelstą reakciją.
Monitorius taip pat turi Flicker Free ir Low Blue Light technologijas, kurios padeda apsaugoti jūsų akis ir užtikrina patogesnį žaidimo patyrimą ilgųjų sesijų metu. Jis palaiko įvairias jungtis, įskaitant HDMI, DisplayPort ir USB, todėl lengvai prisijungsite savo įrenginius.
Su savo moderniu dizainu ir reguliuojamu aukščiu, Samsung Odyssey G9 monitorius puikiai tiks tiek namuose, tiek biure, suteikdamas jums neprilygstamą žaidimų patirtį ir produktyvumą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Samsung |
| Įstrižainė | 49" |
| Maksimali raiška | 5120 x 1440 |
| Ekrano tipas | VA |
| Jungtis | HDMI, DisplayPort (DP), USB |
| Įmontuotos garso kolonėlės | Ne |
| TV priėmimo galimybė | Ne |
| TV imtuvai | Nėra |
| Kontrastas | 2500:1 |
| Ryškumas | 350cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 5120 x 1440 |
| Atnaujinimo dažnis | 144Hz |
| Reakcijos laikas | 1ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 32:9 |
| Taško dydis | 0.233mm |
| Lenktas ekranas | Taip |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| USB jungčių skaičius | 2vnt. |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | Taip |
| Kita informacija | Flicker Free technologija, Low Blue Light |
| Spalva | Juoda |
| Matmenys | W x H x D in mm: 1147.6 x 537.2 x 416.4 (su stovu); 1147.6 x 363.5 x 171.0 (be stovo) |
| Svoris | -kg |
| Integruota Web kamera | Ne |
| Mikrofonas | Ne |
| Aukštis | 568.4cm |
| Plotis | 1147.6cm |
| Gylis | 420.5cm |
| Energijos klasė | G |
| Žaidimų monitorius | Taip |
| Tipas | Žaidimų monitorius, Lenktas monitorius |