*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Samsung Gaming Odyssey OLED 27 colių monitorius suteikia nepakartojamą žaidimų patirtį su 4K raiška ir aukščiausiu prizmės tankiu. Krištolo aiškumo vaizdai leidžia išryškinti kiekvieną detalę, leidžiant jums pasinerti į žaidimų pasaulį.
Glare Free technologija užtikrina, kad žaidžiant nepatirsite trukdžių dėl atspindžių, todėl galite ilgai mėgautis žaidimu be pertraukų. Jūsų akys bus apsaugotos nuo nepageidaujamų šviesos atspindžių.
HDR TrueBlack 400 technologija suteikia galimybę pastebėti net subtiliausias detales tamsoje, garantuodama sodrius juodus tonus ir autentiškus vaizdus. Pirmą kartą pasaulyje ši technologija leidžia pasiekti aukščiausią vaizdo kokybę.
Su 240 Hz atnaujinimo dažniu ir 0,03 ms reakcijos laiku, šis monitorius skirtas intensyviems žaidimams, leisdamas mėgautis ultra sklandžiu vaizdu ir tikslumu. AMD FreeSync Premium Pro funkcija užtikrina sklandų žaidimą, sinchronizuodama GPU ir ekraną.
Samsung OLED Safeguard+ technologija efektyviai išsklaido šilumą, padedant išlaikyti optimalų monitoriaus našumą. Pasiruoškite pasinerti į žaidimų pasaulį su nepakartojamu vaizdu ir išskirtinėmis funkcijomis.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Samsung |
| Įstrižainė | 27" |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 |
| Ekrano tipas | OLED |
| Įmontuotos garso kolonėlės | Ne |
| TV priėmimo galimybė | Ne |
| TV imtuvai | Nėra |
| Kontrastas | 1 000 000 : 1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 3840 x 2160 |
| Atnaujinimo dažnis | 240Hz |
| Reakcijos laikas | 0.03ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Maks. skleistinės dažnis (V x H) | 240 |
| Taško dydis | 0,16 x 0,16mm |
| Lenktas ekranas | Ne |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| USB jungčių skaičius | 2vnt. |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | Taip |
| Kita informacija | AMD FreeSync Premium Pro; VESA DisplayHDR True Black 400; Glare Free; Samsung OLED Safeguard+; VRR 48–240 Hz |
| Spalva | Sidabrinė |
| Integruota Web kamera | Ne |
| Mikrofonas | Ne |
| Energijos klasė | G |
| Žaidimų monitorius | Taip |
| Tipas | Žaidimų monitorius |