*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
LENOVO 34" T34WD-40 lenktas monitorius pasižymi įspūdinga WQHD 3440 x 1440 raiška, suteikiančia jums ryškias ir detalias nuotraukas.
Šis 21:9 formato monitorius yra idealiai tinkamas žaidimams ir filmams, nes suteikia platų matymo lauką ir didžiausią įtraukimą.
Su 120 Hz atnaujinimo dažniu ir 4 ms reakcijos laiku, lenkto monitoriaus veikimas yra sklandus ir greitas, suteikiantis jums pranašumą bet kuriame žaidime.
Monitorius jungiasi per HDMI, DisplayPort ir USB-C, todėl lengvai pritaikysite jį prie savo kompiuterio ar kitų įrenginių.
Nepaisant to, kad ekrane nėra integruotų garso kolonėlių, jis puikiai tinka jūsų mėgstamiausiems multimedijos turiniams.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Įstrižainė | 34" |
| Maksimali raiška | 3440 x 1440 |
| Ekrano tipas | VA |
| Jungtis | HDMI, Kita, USB-C, USB-A |
| Įmontuotos garso kolonėlės | Ne |
| TV priėmimo galimybė | Ne |
| TV imtuvai | Nėra |
| Kontrastas | 3000:1 |
| Ryškumas | 300cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 3440 x 1440 |
| Atnaujinimo dažnis | 120Hz |
| Reakcijos laikas | 4ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178°/178° |
| Vaizdo proporcijos | 21:9 |
| Taško dydis | 0.232mm |
| Lenktas ekranas | Taip |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| USB jungčių skaičius | 6vnt. |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Spalva | Juoda |
| Svoris | -kg |
| Korpusas | Reguliuojamas pavertimo kampas, Aukščio reguliavimas, Sukimo kampo reguliavimas, Nuimamas pagrindas |
| Aukštis | -cm |
| Plotis | -cm |
| Gylis | -cm |
| Palaikomos technologijos | HDR-ready |
| Energijos klasė | Nėra |
| Žaidimų monitorius | Ne |
| Komplektacija | Monitorius, USB-C laidas, Stovas |
| Tipas | Lenktas monitorius |