*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Philips 24.5" žaidimų monitorius yra puikus pasirinkimas, skirtas žaidimų entuziastams, kadangi siūlo maksimalų 1920 x 1080 pikselių raišką bei 310Hz atnaujinimo dažnį.
IPS ekranas užtikrina plačius stebėjimo kampus, pasiekiančius 178° tiek vertikaliai, tiek horizontaliai, leidžiant mėgautis kokybiškais vaizdais iš bet kurios kampo pusės.
Be to, šis monitorius pasižymi 350cd/m² ryškumu ir 1000:1 kontrasto santykiu, kurie užtikrina dinamišką vaizdų pateikimą ir puikų spalvų ryškumą.
Philips 25M2N3200U neturi įmontuotų garso kolonėlių, tačiau jame yra HDMI ir DisplayPort jungtys, leidžiančios lengvai prijungti įvairius prietaisus.
Jose esančios reguliuojamo aukščio funkcijos dėka galėsite patogiai priderinti monitorių prie savo akių lygio, tuo pačiu išlaikydami ergonomišką darbo aplinką.
Juoda spalva suteikia modernų ir stilingą įvaizdį, tad šis monitorius puikiai įsilieja į bet kokį interjerą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Įstrižainė | 24.5" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | IPS |
| Jungtis | HDMI, DisplayPort (DP) |
| Įmontuotos garso kolonėlės | Ne |
| TV priėmimo galimybė | Ne |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Ryškumas | 350cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | 310Hz |
| Reakcijos laikas | 1ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178°/178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | Ne |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | Taip |
| Spalva | Juoda |
| Plotis | 557cm |
| Energijos klasė | D |
| Tipas | Žaidimų monitorius |