*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
LG 40WT95UF-W yra 40 colių ultrawide monitorius, kuris pasižymi Nano IPS technologija, užtikrinančia puikų spalvų tikslumą ir ryškumą.
Su įspūdinga 5120 x 2160 raiška ir 21:9 vaizdo proporcijomis, šis monitorius puikiai tinka tiek verslui, tiek pramogoms.
Monitorius siūlo 450 cd/m² ryškumą ir 2000:1 kontrastą, kas leidžia išgauti detales visose apšvietimo sąlygose.
Atsinaujinimo dažnis – 120Hz, o reakcijos laikas – 5 ms, suteikia sklandų vaizdą be vėlavimo.
Monitorius turi 8 USB-C jungtis ir reguliuojamą aukštį, kas užtikrina patogų naudojimą bet kokiomis sąlygomis.
Su montavimo galimybėmis ir pasukamu pagrindu, LG 40WT95UF-W puikiai pritaikomas pagal naudotojo poreikius.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | LG |
| Įstrižainė | 40" |
| Maksimali raiška | 5120 x 2160 |
| Ekrano tipas | IPS |
| Jungtis | USB-C |
| Įmontuotos garso kolonėlės | Taip |
| TV priėmimo galimybė | Ne |
| TV imtuvai | Nėra |
| Kontrastas | 2000:1 |
| Ryškumas | 450cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 5120 x 2160 |
| Atnaujinimo dažnis | 120Hz |
| Reakcijos laikas | 5ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 160 |
| Vaizdo proporcijos | 21:9 |
| Lenktas ekranas | Taip |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| USB jungčių skaičius | 8vnt. |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | Taip |
| Spalva | Balta |
| Integruota Web kamera | Ne |
| Korpusas | Reguliuojamas pavertimo kampas, Aukščio reguliavimas, Pasukamas monitoriaus pagrindas |
| Palaikomos technologijos | 4K, HDR10 |
| Energijos klasė | Nėra |
| Žaidimų monitorius | Ne |
| Tipas | Ultrawide monitorius |