*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | LG |
| Įstrižainė | 65" |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 |
| Ekrano tipas | IPS |
| Jungtis | HDMI, USB |
| Kitos jungtys | LAN, USB, DisplayPort |
| Įmontuotos garso kolonėlės | Taip |
| TV priėmimo galimybė | Ne |
| TV imtuvai | Nėra |
| Kontrastas | 1200:1 |
| Ryškumas | 500cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 3840 x 2160 |
| Atnaujinimo dažnis | 60Hz |
| Reakcijos laikas | 8ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178°/178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | Ne |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Spalva | Juoda |
| Kolonėlės | 2 x 10 W |
| Integruota Web kamera | Ne |
| Mikrofonas | Ne |
| Korpusas | Reguliuojamas pavertimo kampas |
| Palaikomos technologijos | 4K |
| Energijos klasė | G |
| Žaidimų monitorius | Ne |
| Komplektacija | Nuotolinio valdymo pultas, Stovas |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | Monitorius |