*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Reguliuojamas 27 colių monitoriaus stovas užtikrina optimalią žiūrėjimo padėtį, leidžiančią pagerinti komfortą ir sumažinti nuovargį.
Stovas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kurios garantuoja tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Jo modernus dizainas tinka įvairioms darbo aplinkoms.
Lengvai reguliuojamas aukštis ir kampas leidžia pritaikyti stalą pagal asmeninius poreikius, o tai padeda didinti darbo našumą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Nenurodyta |
| Įstrižainė | 27" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | IPS |
| Jungtis | HDMI |
| Kitos jungtys | DisplayPort |
| Įmontuotos garso kolonėlės | Nenurodyta |
| TV priėmimo galimybė | Ne |
| TV imtuvai | Nėra |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Ryškumas | Nenurodytacd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | 100Hz |
| Reakcijos laikas | Nenurodytams |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178/178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | Ne |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | Taip |
| Komplekte yra kabeliai | Nenurodyta |
| Spalva | Nenurodyta |
| Kolonėlės | 2 x 3 W |
| Korpusas | Reguliuojamas pavertimo kampas, Aukščio reguliavimas, Sukimo kampo reguliavimas, Nuimamas pagrindas |
| Energijos klasė | Nenurodyta |
| Komplektacija | Stovas |
| Tipas | Monitorius |