*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Philips B Line 242B1 24 colių monitorius su IPS technologija užtikrina aukštos kokybės vaizdą ir ryškumą, kuris siekia 250 cd/m².
Šis FHD (1920 x 1080) ekranas pasižymi platesniais stebėjimo kampais, leidžiančiais matyti aiškius vaizdus net ir iš šonų (178°).
Monitorius veikia su 75 Hz atnaujinimo dažniu, o 4 ms reakcijos laikas suteikia greitą atsaką, tad puikiai tinka tiek darbui, tiek pramogoms.
Philips B Line 242B1 yra aprūpintas įvairiais jungtimis, įskaitant HDMI, VGA ir DisplayPort, o taip pat turi integruotus garsiakalbius.
Reguliuojamas aukštis ir ergonomiškas dizainas užtikrina komfortą naudojimo metu. Monitorius puikiai tinka bet kokiam biurui ar namams.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Įstrižainė | 23.8" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | IPS |
| Jungtis | HDMI, VGA, DisplayPort (DP) |
| Kitos jungtys | USB, Audio out, DVI-D |
| Įmontuotos garso kolonėlės | Taip |
| TV priėmimo galimybė | Ne |
| TV imtuvai | Nėra |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 75Hz |
| Reakcijos laikas | 4ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° / 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Taško dydis | 0.2745 x 0.2745mm |
| Lenktas ekranas | Ne |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | Taip |
| Komplekte yra kabeliai | VGA kabelis, HDMI kabelis, DisplayPort kabelis, Maitinimo laidas, Garso kabelis |
| Spalva | Juoda |
| Svoris | 4.57kg |
| Kolonėlės | 2 x 2 W |
| Integruota Web kamera | Ne |
| Korpusas | Aukščio reguliavimas |
| Aukštis | 32.3cm |
| Plotis | -cm |
| Gylis | 5.1cm |
| Energijos klasė | E |
| Žaidimų monitorius | Ne |
| Komplektacija | Monitorius |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | Monitorius |