*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Philips B Line 275B1H yra 27 colių IPS monitorius, kuris siūlo aukštos kokybės QHD raišką, leidžiančią mėgautis ryškiais ir aiškiais vaizdais. Su maksimalia raiška 2560 x 1440 ir kontrastu 1000:1, šis monitorius puikiai tinka tiek darbui, tiek pramogoms.
Monitorius turi 75 Hz atnaujinimo dažnį ir 4 ms reakcijos laiką, todėl jis užtikrina sklandų vaizdą visose situacijose. Be to, stebėjimo kampas siekia 178 laipsnių, leidžiantį patogiai žiūrėti iš įvairių pjūvių.
Prietaisas yra aprūpintas HDMI, DVI ir DisplayPort jungtimis, todėl lengvai jį prijungsite prie įvairių įrenginių. Įmontuoti garsiakalbiai ir mikrofonas suteikia papildomą funkcionalumą, kai reikalinga vaizdo konferencija ar tiesioginis garsas be papildomų priedų.
Ergonomiškas dizainas leidžia reguliuoti monitoriaus aukštį, taip užtikrinant patogią darbo aplinką. Juodos spalvos korpusas puikiai įsilieja į bet kokį interjerą, o jo svoris yra 6.4 kg, kas daro jį lengvai perkeliamu.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Įstrižainė | 27" |
| Maksimali raiška | 2560 x 1440 |
| Ekrano tipas | IPS |
| Jungtis | HDMI, DVI, DisplayPort (DP) |
| Kitos jungtys | Headphones, 1 x USB 3.2 type B |
| Įmontuotos garso kolonėlės | Taip |
| TV priėmimo galimybė | Ne |
| TV imtuvai | Nėra |
| Kontrastas | 1000: 1 |
| Ryškumas | 300cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 2560 x 1440 |
| Atnaujinimo dažnis | 75Hz |
| Reakcijos laikas | 4ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | Ne |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| USB jungčių skaičius | 5vnt. |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | Taip |
| Komplekte yra kabeliai | HDMI |
| Spalva | Juoda |
| Svoris | 6.4kg |
| Kolonėlės | 2 x 2 W |
| Integruota Web kamera | Taip |
| Mikrofonas | Yra |
| Korpusas | Reguliuojamas pavertimo kampas, Aukščio reguliavimas, Sukimo kampo reguliavimas, Nuimamas pagrindas |
| Aukštis | 53.7cm |
| Plotis | 61.3cm |
| Gylis | 20.5cm |
| Palaikomos technologijos | Low Blue Light |
| Energijos klasė | F |
| Žaidimų monitorius | Nenurodyta |
| Komplektacija | HDMI laidas, Stovas |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | Didelis monitorius |