*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Eizo FlexScan EV3895-WT yra 37.5 colio lenktas monitorius, puikiai derinantis modernų dizainą ir pažangias technologijas. Jo WQHD+ raiška (3840 x 1600) leidžia stebėti vaizdus itin ryškiai ir tikroviškai.
Monitorius su IPS ekranu užtikrina plataus matymo kampo (178/178 laipsnių) patirtį, todėl spalvos išlieka stabilios net iš šonų. Dėl 300 cd/m² ryškumo ir kontrasto santykio 1000:1, vaizdo detalizė yra nepriekaištinga.
Ekranas yra reguliuojamas, todėl jį galima pritaikyti individualiems poreikiams, leidžiant naudoti patogiausią žiūrėjimo padėtį. Monitorius taip pat turi dvi USB jungtis bei jungtis HDMI ir DisplayPort, padedančias lengvai prijungti papildomus įrenginius.
Šis monitorius, be puikios vaizdo kokybės, siūlo ir HDR-ready technologiją bei „Motion Blur“ sumažinimą, kas užtikrina sklandų vaizdo srautą. Eizo FlexScan EV3895-WT – tai inovatyvus sprendimas tiek darbui, tiek maloniam pramogų stebėjimui.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Nenurodyta |
| Įstrižainė | -" |
| Maksimali raiška | 3840 x 1600 |
| Ekrano tipas | IPS |
| Jungtis | HDMI, DisplayPort (DP), LAN |
| Įmontuotos garso kolonėlės | Nenurodyta |
| TV priėmimo galimybė | Ne |
| TV imtuvai | Nėra |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Ryškumas | Nenurodytacd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 3840 x 1600 |
| Atnaujinimo dažnis | -Hz |
| Reakcijos laikas | Nenurodytams |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178/178 |
| Vaizdo proporcijos | 24:10 |
| Taško dydis | 0.229mm |
| Lenktas ekranas | Taip |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| USB jungčių skaičius | 2vnt. |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | Taip |
| Spalva | Nenurodyta |
| Svoris | 13.2kg |
| Integruota Web kamera | Ne |
| Mikrofonas | Ne |
| Korpusas | Reguliuojamas pavertimo kampas, Aukščio reguliavimas, Sukimo kampo reguliavimas |
| Aukštis | 41.1cm |
| Plotis | 89.4cm |
| Gylis | 24cm |
| Palaikomos technologijos | HDR-ready, „Motion Blur“ sumažinimas |
| Energijos klasė | Nenurodyta |
| Žaidimų monitorius | Ne |
| Komplektacija | USB-C laidas, HDMI laidas, Stovas |
| Tipas | Ultrawide monitorius |