*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
ViewSonic TD2423 yra 24 colių monitorius, skirtas tiek darbo, tiek žaidimų reikmėms. Jo maksimalus raiškumas siekia 1920 x 1080, užtikrinantis aštrius ir ryškius vaizdus.
Monitorius turi įvairias jungtis, įskaitant HDMI, DVI, VGA ir USB, todėl lengvai sujungsime jį su įvairiais prietaisais. Įmontuoti garsiakalbiai papildo naudojimo patirtį be papildomų įrenginių.
Kompiuterio, žaidimų konsolės ar kitų įrenginių prijungimas niekada nebuvo taip paprasta. Su šiuo monitoriumi galėsite mėgautis plačiu vaizdu bei patogia vartotojo patirtimi.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Gamintojo kodas | VS18312 |
| Prekės ženklas | ViewSonic |
| Įstrižainė | 24" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | VA |
| Jungtis | HDMI, DVI, VGA, USB |
| Įmontuotos garso kolonėlės | Taip |
| TV priėmimo galimybė | Ne |
| TV imtuvai | Nėra |
| Ryškumas | Nenurodytacd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | -Hz |
| Reakcijos laikas | Nenurodytams |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | Nenurodyta |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | Ne |
| Jutiklinis ekranas | Nenurodyta |
| USB jungčių skaičius | Nenurodytavnt. |
| Spalva | Juoda |
| Svoris | 5.2kg |
| Integruota Web kamera | Ne |
| Mikrofonas | Ne |
| Korpusas | Nenurodyta |
| Aukštis | 34.8cm |
| Plotis | 57.1cm |
| Gylis | 10.1cm |
| Energijos klasė | D |
| Žaidimų monitorius | Taip |
| Komplektacija | Nenurodyta |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | Monitorius |