*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Mobile Pixels Geminos monitorius su dviem 24 colių ekranais užtikrina išskirtinį darbo komfortą. Su 1080P raiška, jis teikia fantastišką vaizdo kokybę, puikiai tinkantį tiek darbui, tiek pramogoms.
Monitorių ekranuose naudojama IPS matrica ir LED apšvietimas garantuoja natūralias spalvas, o 97% sRGB spalvų diapazonas užtikrina ryškumą ir detalumą. Be to, 14 ms reakcijos laikas ir 1000:1 kontrasto santykis leidžia mėgautis sklandžiu vaizdu.
Antirefleksinė ir matinė ekranų danga sumažina akinimo poveikį, todėl natūralus vaizdas išlieka net esant intensyviam apšvietimui. Ekranai reguliuojami, kad būtų patogu dirbti tiek sėdint, tiek stovint.
Geminos turi daugybę jungčių: USB-A, USB-C, HDMI, o taip pat audio išvestį ir Ethernet prievadus. Tai leidžia lengvai prijungti įvairius įrenginius.
Energiškai efektyvus monitorius sunaudoja tik 35W, puikiai tinka tiems, kurie ieško funkcionalaus sprendimo su dideliu vaizdo kokybės lygiu ir darbo patogumu.
Geminos yra suderinamas su populiariomis operacinėmis sistemomis, tokiomis kaip Mac, Windows ir Linux, todėl lengva išplėsti savo darbo vietą ir didinti produktyvumą tiek namuose, tiek keliaujant.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Gamintojo kodas | 116-1001P01 |
| Prekės ženklas | MOBILE PIXELS |
| Įstrižainė | 24" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | IPS |
| Įmontuotos garso kolonėlės | Taip |
| TV priėmimo galimybė | Ne |
| TV imtuvai | Nėra |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Ryškumas | 250 cd/m²cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | 60Hz |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | Ne |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| USB jungčių skaičius | 4vnt. |
| Spalva | Juoda |
| Matmenys | W x H x D in mm: 508 x 559 x 102 |
| Kolonėlės | Integruotos |
| Integruota Web kamera | Taip |
| Mikrofonas | Yra |
| Korpusas | Aukščio reguliavimas |
| Plotis | 508cm |
| Energijos klasė | Nėra |
| Žaidimų monitorius | Ne |
| Tipas | Monitorius |