*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
ASUS ProArt PA279CRV yra 27 colių 4K monitorius, skirtas profesionalams, ieškantiems aukščiausios kokybės vaizdo. Su maksimalia raiška 3840 x 2160 ir IPS ekranu, šis monitorius užtikrina ryškų ir detalų vaizdą.
Monitorius siūlo įvairias jungtis, įskaitant HDMI ir USB-C, leidžiančias lengvai prijungti kelis įrenginius. Integruoti garsiakalbiai užtikrina kokybišką garso patirtį be papildomų įrenginių.
Aukštas reguliavimas ir 178 laipsnių stebėjimo kampas suteikia jums galimybę prisitaikyti ekraną pagal savo poreikius ir patogumą, kas yra itin svarbu ilgų darbo valandų metu.
Kartu su HDR10 palaikymu ir „Flicker free“ technologija, šis monitorius ne tik pagerina jūsų kūrybinį procesą, bet ir rūpinasi jūsų akimis, užtikrindamas komfortą dirbant net ir ilgas valandas.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | ASUS |
| Įstrižainė | 27" |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 |
| Ekrano tipas | IPS |
| Jungtis | HDMI, DisplayPort (DP), USB-C |
| Kitos jungtys | Headphones, USB-C 3.2, 3 x USB 3.0 |
| Įmontuotos garso kolonėlės | Taip |
| TV priėmimo galimybė | Ne |
| TV imtuvai | Nėra |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Ryškumas | 350cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 2560 x 1440 |
| Atnaujinimo dažnis | 60Hz |
| Reakcijos laikas | 5ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178°/178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Maks. skleistinės dažnis (V x H) | 76 Hz x 83 kHz |
| Taško dydis | 0.233mm |
| Lenktas ekranas | Ne |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| USB jungčių skaičius | 4vnt. |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | Taip |
| Kita informacija | "Flicker free" palaikymas |
| Spalva | Juoda |
| Matmenys | W x H x D in mm: 615 x 390 x 211 (with stand); 615 x 365 x 60 (without stand); |
| Svoris | 5.78kg |
| Kolonėlės | 2 x 2 W |
| Integruota Web kamera | Ne |
| Mikrofonas | Ne |
| Korpusas | Reguliuojamas pavertimo kampas |
| Aukštis | -cm |
| Plotis | -cm |
| Gylis | -cm |
| Palaikomos technologijos | HDR10 |
| Energijos klasė | E |
| Žaidimų monitorius | Ne |
| Komplektacija | HDMI laidas |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | 4K monitorius, Didelis monitorius |