*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
SAMSUNG 85'' LFD 16:9 UHD ekranas yra išskirtinės kokybės LED ekranas, kuris užtikrina neprilygstamą vizualinę patirtį. Su 4K UHD raiška, džiaukitės ultra detaliais vaizdais ir ryškumu iki 500 cd/m², kuris garantuoja puikų matomumą bet kokiomis sąlygomis.
Šis 85 colių ekranas suteikia visišką įtraukimą, todėl puikiai tinka tiek namų kino, tiek verslo sprendimams. Jis prisitaiko prie įvairių naudojimo būdų — tiek portretiniu, tiek kraštiniu režimu.
Be to, ekranas turi išskirtinį stebėjimo kampą iki 178 laipsnių, leidžiantį matyti aiškius vaizdus iš bet kurios pusės. Ekranas taip pat turi įmontuotus garsiakalbius, kas dar labiau pagyvina naudojimo patirtį.
Pasitikėkite SAMSUNG kokybe ir pasirinkite šį universalų ekraną, kuris patenkins net ir pačius išrankiausius vartotojus.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Samsung |
| Įstrižainė | 85" |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 |
| Ekrano tipas | LCD |
| Įmontuotos garso kolonėlės | Ne |
| TV priėmimo galimybė | Ne |
| TV imtuvai | Nėra |
| Kontrastas | 4000:1 |
| Ryškumas | 500cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 60Hz |
| Reakcijos laikas | 10ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Maks. skleistinės dažnis (V x H) | Nenurodyta |
| Lenktas ekranas | Ne |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| USB jungčių skaičius | Nenurodytavnt. |
| Montavimo tipas | 600 x 400 |
| Reguliuojamas aukštis | Ne |
| Spalva | Juoda |
| Distancinio valdymo galimybė | Yra |
| Kolonėlės | 2 x 10 W |
| Mikrofonas | Nenurodyta |
| Palaikomos technologijos | 4K |
| Energijos klasė | Nėra |
| Komplektacija | Nenurodyta |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | 4K monitorius |