*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Philips 65BDL3650Q yra LCD ekranas iš Q-Line serijos, kuris pasižymi išskirtine vaizdo kokybe. Jo 65 colių (64,5" matoma) įstrižainė užtikrina didelę raišką - 4K UHD 3840 x 2160, todėl kiekvienas vaizdas yra aiškus ir detalus.
Dėl Direct LED technologijos, spalvos šiame ekrane yra itin ryškios, o kontrastas pasižymi aukštomis vertėmis, leidžiančiomis mėgautis įtraukiančia vizualine patirtimi.
Šis ekranas puikiai tinka naudoti ženklinimui, reklamai ir įvairioms verslo reikmėms, nes suteikia profesionalų ir patrauklų vaizdą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Įstrižainė | 65" |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 |
| Ekrano tipas | LCD |
| Jungtis | LAN |
| Kitos jungtys | USB-B, USB-A, WiFi5 |
| Įmontuotos garso kolonėlės | Taip |
| TV priėmimo galimybė | Ne |
| TV imtuvai | Nėra |
| Kontrastas | 1200:1 |
| Ryškumas | 400cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 3840 x 2160 |
| Atnaujinimo dažnis | 60Hz |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178/178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | Ne |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| USB jungčių skaičius | 2vnt. |
| Montavimo tipas | Vesa |
| Spalva | Juoda |
| Distancinio valdymo galimybė | Yra |
| Kolonėlės | 2 x 10 W |
| Integruota Web kamera | Ne |
| Mikrofonas | Ne |
| Korpusas | Nuimamas pagrindas |
| Palaikomos technologijos | 4K |
| Energijos klasė | A - G |
| Komplektacija | Nuotolinio valdymo pultas, Sienos tvirtinimo tarpiklio varžtai x 4, HDMI laidas |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | Didelis monitorius |