*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Samsung QB24C LCD ekranas su 24 colių įstrižaine ir Full HD 1920 x 1080 rezoliucija pristato išskirtinę vaizdo kokybę, idealią skaitmeninei signalizacijai.
Šis ekranas pasižymi LED apšvietimu, kuris užtikrina ryškų vaizdą bei puikų kontrastą – 1000:1, ir ryškumu iki 250 cd/m².
Su 178° stebėjimo kampu galėsite mėgautis kokybišku vaizdu iš bet kurios pusės. Ekrano formatas 16:9 dar labiau pagerina jo naudojimo patirtį.
Papildomos funkcijos, kaip HDMI sąsaja, leidžia lengvai prijungti įvairius įrenginius, o montavimo tipas 100 x 100 užtikrina patogų ir greitą ekraną montavimą.
Jo minimalistinis juodas dizainas puikiai įsilieja į bet kokį interjerą, o 60Hz atnaujinimo dažnis užtikrina sklandų vaizdą be trukdžių.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Gamintojo kodas | QB24C |
| Prekės ženklas | Samsung |
| Įstrižainė | 23.8" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | LCD |
| Įmontuotos garso kolonėlės | Nenurodyta |
| TV priėmimo galimybė | Ne |
| TV imtuvai | Nėra |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Ryškumas | 250 cd/m²cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | 60Hz |
| Reakcijos laikas | 14ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Taško dydis | 0.2745mm |
| Lenktas ekranas | Ne |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Spalva | Juoda |
| Žaidimų monitorius | Ne |
| Tipas | Monitorius |