*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Iiyama ProLite XB3270QSU-B1 yra modernus 32 colių monitorius, sukurtas suteikti aukščiausios kokybės vaizdą. Su WQHD raiška (2560 x 1440 pikselių) ir IPS ekrano technologija, jis užtikrina ryškius ir detalius vaizdus, nepriklausomai nuo žiūrėjimo kampo.
Monitorius turi modernią juodą konstrukciją ir suteikia galimybę reguliuoti aukštį, pasukti bei pakreipti, todėl visada rasite patogiausią žiūrėjimo poziciją. Ergonomiškas dizainas prisideda prie patogumo dirbant ilgą laiką.
Be to, jis palaiko VESA tvirtinimo sistemą, tad galėsite lengvai pritvirtinti monitorių prie sienos arba specialaus laikiklio. Integruoti garsiakalbiai suteikia papildomą patogumą, leidžiant jums mėgautis garso bei vaizdo turiniu be papildomų įrenginių.
Iiyama ProLite XB3270QSU-B1 taip pat pasižymi mažomis energijos sąnaudomis, todėl yra ekologiškas pasirinkimas jūsų biurui arba namams.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Gamintojo kodas | XB3270QSU-B1 |
| Prekės ženklas | iiyama |
| Įstrižainė | 32" |
| Maksimali raiška | 2560 x 1440 |
| Ekrano tipas | WQ HD |
| Jungtis | Kita |
| Įmontuotos garso kolonėlės | Nenurodyta |
| TV priėmimo galimybė | Ne |
| Kontrastas | 1200:1 |
| Ryškumas | Nenurodytacd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 2560 x 1440 |
| Atnaujinimo dažnis | -Hz |
| Reakcijos laikas | Nenurodytams |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | Ne |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| USB jungčių skaičius | 3vnt. |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | Taip |
| Spalva | Juoda |
| Matmenys | (WxHxD, su stovu): 726 x 580 x 239.5 mm |
| Svoris | -kg |
| Kolonėlės | 2 x 2 W |
| Integruota Web kamera | Ne |
| Aukštis | -cm |
| Plotis | -cm |
| Gylis | -cm |
| Energijos klasė | E |
| Tipas | Monitorius |