*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
AG Neovo NSD-5503 yra UHD 4K skaitmeninis reklamos ekranas, pasižymintis stulbinančia 3840 x 2160 pikselių raiška. Šis ekranas užtikrina kristalinį aiškumą ir gyvybingą vaizdo kokybę dėl aukšto 500 cd/m² ryškumo ir dinaminio kontrasto santykio 4000:1.
Su integruotais 20W RMS garsiakalbiais ir universaliomis jungtimis, įskaitant 3 HDMI, USB ir Ethernet LAN, šis ekranas puikiai tinka įvairioms reklamos ir informacijos pateikimo reikmėms. Dėl VESA montavimo sąsajos lengva pasukti ekraną įvairiose aplinkose.
Jo modernus dizainas, juoda spalva ir plonas profilis puikiai derės bet kurioje erdvėje. Ekrano matmenys ir svoris taip pat leidžia lengvai įrengti šį produktą tiek namuose, tiek biure.
AG Neovo NSD-5503 yra puikus sprendimas tiems, kurie ieško aukštos kokybės vaizdo ir garso patirties skaitmeninėse reklamose.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Gamintojo kodas | NSD-5503 |
| Prekės ženklas | AG NEOVO |
| Įstrižainė | 54.6" |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 |
| Ekrano tipas | VA |
| Jungtis | HDMI, LAN, 3.5 mm (AUX), USB |
| Įmontuotos garso kolonėlės | Taip |
| Ryškumas | 500cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 60Hz |
| Reakcijos laikas | 5ms |
| Spalva | Juoda |
| Svoris | -kg |
| Aukštis | -cm |
| Plotis | -cm |
| Gylis | -cm |
| Energijos klasė | G |