*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Lenovo Legion Pro 5 nešiojamas kompiuteris su 16 colių OLED ekranu užtikrina neprilygstamą vizualinę patirtį, pasiekdamas WQXGA 2560 x 1600 pikselių raišką.
Šis modelis varomas Intel Core Ultra 9 procesoriumi ir NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti grafika, todėl idealiai tinka žaidimams ir kūrybiniam darbui.
Kompiuteris turi 32 GB DDR5 atminties ir 1 TB SSD, užtikrinantį greitą duomenų apdorojimą ir didelę talpą.
Lenovo Legion Pro 5 taip pat turi patogų apšviestą klaviatūrą ir modernią Bluetooth 5.2 technologiją, kad užtikrintų patogumą naudojantis.
Šis nešiojamas kompiuteris veikia su Windows 11 Home ir garantuoja 24 mėnesių garantiją, todėl galite būti ramūs dėl savo investicijos.
| Modelis | Lenovo Legion Pro 5 16IAX10H |
| Spalva | Eclipse Black |
| Dydis | 16 col. |
| Ekrano tipas | OLED |
| Rezoliucija | WQXGA 2560 x 1600 pikselių |
| Danga | Blizgus |
| Procesorius | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Atmintis | 32 GB SODIMM DDR5 |
| Atminties tipas | Kietojo disko |
| Atminties talpa | 1000 GB |
| Vaizdo plokštė | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12 GB GDDR7 |
| Operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Wi-Fi | 802.11ax |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Apšviesta klaviatūra | Taip |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Akumuliatoriaus garantija | 12 mėnesių |