*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Asus Zenbook 14 UX3405CA-PZ217W – stilingas nešiojamas kompiuteris, tinkantis bet kokiam gyvenimo būdui. Ponder Blue spalva ir modernus dizainas suteikia jam unikalumo.
14 colių OLED ekranas su 3K raiška (2880 x 1800 pikselių) leidžia mėgautis ryškiu ir detaliu vaizdu, o glotnus paviršius užtikrina malonų naudojimą.
Įmontuotas Intel Core Ultra 7 procesorius ir 32 GB LPDDR5X atmintis garantuoja sklandų darbą net ir sudėtingiausiose užduotyse, o 1000 GB SSD diskas suteikia pakankamai vietos failams.
Nešiojamas kompiuteris taip pat turi Intel Arc Graphics, kuris užtikrina aukštos kokybės grafiką žaidimams ir kūrybiniam darbui.
Su Windows 11 Home operacine sistema gausite moderniausias funkcijas, poveikį ir saugumą, o belaidės technologijos 802.11be ir Bluetooth 5.4 užtikrins greitą ryšį.
Klaviatūra su apšvietimu palengvina darbą tamsesnėse aplinkose ir užtikrina, kad visada galėsite patogiai dirbti, kur bebūtumėte.
| Modelis | Zenbook 14 UX3405CA-PZ217W |
| Spalva | Tamsiai mėlyna |
| Dydis | 14 " |
| Ekrano tipas | OLED |
| Jutiklinis ekranas | Taip |
| Rezoliucija | 2880 x 1800 pikselių |
| Galia | Blizgus |
| Procesorius | Intel Core Ultra 7 |
| Atmintis | 32 GB LPDDR5X |
| Saugyklos talpa | 1000 GB |
| Grafika | Intel Arc grafika |
| Veikimo sistema | Windows 11 Home |
| Wi-Fi standartas | 802.11be |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Apšviesta klaviatūra | Taip |