*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Asus Vivobook 16 M1607KA-MB145W siūlo išskirtinį našumą ir stilių viename kompaktiškame įrenginyje. Su šiuo nešiojamuoju kompiuteriu neabejotinai patirsite nepaprastą našumą, kurį užtikrina galingas AMD Ryzen 5 procesorius.
Šio kompiuterio 16 colių IPS ekranas su WUXGA raiška (1920 x 1200 pikselių) leidžia mėgautis ryškiomis spalvomis ir aiškiais vaizdais be atspindžių, todėl jis idealiai tinka tiek darbui, tiek pramogoms.
Su 16 GB DDR5 RAM ir 512 GB SSD disku, kompiuteris užtikrina spartų duomenų apdorojimą ir greitą programų paleidimą, tad nebesijaudinsite dėl lėto veikimo.
Atsižvelgiant į modernias ryšio galimybes, šis modelis palaiko Wi-Fi 802.11ax ir Bluetooth 5.3, tad nuolat liksite prisijungę be jokių trukdžių.
Kompiuteris taip pat turi apšviestą klaviatūrą, kuri užtikrina patogų darbą net ir prasto apšvietimo sąlygomis. Windows 11 Home operacinė sistema suteikia modernias funkcijas ir išmaniąją vartotojo patirtį.
| Modelis | Asus Vivobook 16 M1607KA-MB145W |
| Spalva | Šaltas sidabras |
| Dydis | 16" |
| Ekrano tipas | IPS |
| Ekrano raiška | WUXGA | 1920 x 1200 taškų |
| Ekrano apdaila | Neatsispindintis |
| Procesorius | AMD Ryzen AI 5 |
| Galia | 330 |
| Darbo atmintis | 16 GB DDR5 |
| Saugojimo tipas | Kietojo disko talpa 512 GB |
| Grafika | AMD Radeon grafika |
| Operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Wi-Fi | 802.11ax |
| Bluetooth | versija 5.3 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Apšviesta klaviatūra | Taip |