*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
MacBook Air 13“ su Apple M2 procesoriumi yra idealus pasirinkimas mokslui, darbui ir namams. Šis nešiojamas kompiuteris pasižymi galingu 8C CPU ir 8C GPU, užtikrinančiu sklandų veikimą ir efektyvumą.
Su 16GB RAM ir 256GB SSD, jis suteikia pakankamai atminties ir vietos failams, leidžiančią dirbti su keliais uždaviniais vienu metu. 13 colių ekranas, su maksimaliu 2560 x 1664 raiška, užtikrina aiškų ir ryškų vaizdą, todėl jis tinka tiek darbui, tiek pramogoms.
MacBook Air taip pat turi integruotą web kamerą, tad lengvai galėsite bendrauti su kolegomis ir draugais. Su moderniausiu Mac OS sistema, jis garantuoja sklandų naudojimą ir daugybę naudingų funkcijų.
Be to, Skandinaviška klaviatūra padės lengviau rašyti norima kalba, todėl tai prietaisas, kuris atitiks visus Jūsų lūkesčius.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Mokslui, darbui ir namams |
| Prekės ženklas | APPLE |
| Populiariausi modeliai | MacBook Air |
| Procesoriaus tipas | Apple M2 |
| Kietasis diskas SSD | 256GB |
| Diskas SSD M.2 | -GB |
| Atminties dydis RAM | 16GB |
| Vaizdo plokštės tipas | Integruota |
| Operacinė sistema | Mac OS |
| Ekrano dydis | 13" |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano tipas | Blizgus |
| Matinis ekranas | Nenurodyta |
| Ekrano dažnis (Hz) | - |
| Maksimali raiška | 2560 x 1664 |
| Ekrano įstrižainė | 13'' (~33 cm) |
| Procesorius | Apple M2 |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | 8 |
| Atminties tipas | LPDDR5 |
| Atminties dažnis | -MHz |
| Kietojo disko valdiklis | SSD |
| Vaizdo plokštė | Apple M2 |
| Bluetooth | Yra |
| HDMI | Nėra |
| USB jungčių skaičius | 2vnt. |
| USB 3.0 | Nėra |
| USB-C | Nėra |
| Kitos jungtys | 1 x 3.5 mm jack |
| Klaviatūra | Skandinaviška (NO) |
| Klaviatūra su apšvietimu | Taip |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Baterijos talpa | Nenurodyta |
| Maksimalus baterijos veikimo laikas | -val. |
| Plotis | -cm |
| Aukštis | -cm |
| Ilgis | -cm |
| Svoris | -kg |
| Spalva | Mėlyna |
| Gamintojo spalva | Midnight |
| Saugumas | Veido atpažinimas |
| Įkroviklis komplektacijoje | Nėra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Nėra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 20 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 20 |