*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Asus VivoBook Flip TP3607SA-RJ033W siūlo universalų darbo kompiuteriu sprendimą, tinkamą studentams, profesionalams ir namų vartotojams.
Šis nešiojamasis kompiuteris išsiskiria elegantišku dizainu ir galingu Intel Core Ultra 7 procesoriumi, užtikrinančiu efektyvų darbą įvairiomis užduotimis.
16 colių jutiklinis ekranas su 2880 x 1800 raiška suteikia interaktyvią naudotojo patirtį, tinkamą tiek pramogoms, tiek dirbant.
Didelė 1000 GB SSD saugykla užtikrina greitą prieigą prie visų svarbių failų ir programų, o apšviesta klaviatūra leidžia patogiai dirbti bet kuriuo metu.
Elegantiškas pilkas dizainas ir integruota Intel® Arc™ Graphics sukuria stilingą aplinką ir puikų vaizdo našumą daug grafikos reikalaujantiems užduotims.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Mokslui, darbui ir namams |
| Gamintojo kodas | TP3607SA-RJ033W |
| Prekės ženklas | ASUS |
| Populiariausi modeliai | ASUS Vivobook |
| Procesoriaus tipas | Intel Core Ultra 7 |
| Kietasis diskas SSD | 1000GB |
| Diskas SSD M.2 | -GB |
| Atminties dydis RAM | 16GB |
| Vaizdo plokštės tipas | Integruota INTEL |
| Operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Ekrano dydis | 16" |
| Jutiklinis ekranas | Taip |
| Matinis ekranas | Ne |
| Ekrano dažnis (Hz) | - |
| Maksimali raiška | 2880 x 1800 |
| Ekrano įstrižainė | 16" (~40 cm) |
| Procesorius | Intel Core Ultra 7 |
| Procesoriaus taktinis dažnis | 2.2GHz |
| Atminties tipas | LPDDR5X |
| Atminties dažnis | -MHz |
| Kietojo disko valdiklis | SSD M.2 PCIe NVMe; M.2 2280 |
| Vaizdo plokštė | Intel® Arc™ Graphics |
| Bluetooth | Yra |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| HDMI | 1 |
| USB jungčių skaičius | 3vnt. |
| USB 3.0 | Yra |
| USB-C | 1 |
| Integruotas atminties kortelių skaitytuvas | Yra |
| Kitos jungtys | 1 x 3.5 mm jack |
| Klaviatūra | Angliška (ENG) |
| Klaviatūra su apšvietimu | Taip |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Baterijos talpa | 7.5 |
| Maksimalus baterijos veikimo laikas | -val. |
| Plotis | -cm |
| Aukštis | -cm |
| Ilgis | -cm |
| Svoris | -kg |
| Korpuso tipas | Metalas |
| Spalva | Pilka |
| Įkroviklis komplektacijoje | Yra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 65 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 65 |