*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Microsoft Surface Laptop 7 yra galingas ir stilingas nešiojamas kompiuteris, skirtas darbui ir mokslui. Su 13.8 colių jutikliniu ekranu ir maksimaliu 2304 x 1536 pikselių raiška, jis užtikrina puikų vaizdo kokybę ir lengvą naudojimą.
Kompiuteris yra varomas Intel Core Ultra 7 procesoriumi ir pasižymi 32GB RAM atmintimi, kas leido pasiekti didelį našumą net ir intensyvaus naudojimo metu. Su 512GB SSD atmintimi, visa reikalinga informacija yra greitai ir patogiai pasiekiama.
Be to, Microsoft Surface Laptop 7 yra lengvas ir kompaktiškas, todėl puikiai tinka kiekvienam, kuris nuolat juda. Integruota web kamera ir kokybiška klaviatūra užtikrina patogų bendravimą ir rašymą.
Šis nešiojamas kompiuteris veikia su Windows 11 Pro operacine sistema, suteikiančia naujausias funkcijas ir galimybes. Sukurtas profesionalams, jis yra idealus pasirinkimas tiek darbui, tiek studijoms.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Mokslui, darbui ir namams |
| Prekės ženklas | Microsoft |
| Procesoriaus tipas | Intel Core Ultra 7 |
| Kietasis diskas SSD | 512GB |
| Atminties dydis RAM | 32GB |
| Operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Matinis ekranas | Ne |
| Maksimali raiška | 2304 x 1536 |
| Ekrano įstrižainė | 13.8" |
| Procesorius | Intel Core Ultra 7 |
| Vaizdo plokštė | Intel Arc Graphics |
| HDMI | Nėra |
| USB 3.0 | Yra |
| USB-C | Yra |
| Klaviatūra | Angliška (ENG) |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 45 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 65 |