*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Lenovo ThinkBook 14 G8 yra modernesnis nešiojamas kompiuteris, idealiai tinkantis mokslui ir darbui. Su 14 colių WUXGA ekranu, kuris užtikrina ryškų ir aiškų vaizdą, šis įrenginys suteikia puikią vartotojo patirtį.
Šis kompiuteris varomas galingu Intel Core Ultra 5 225U procesoriumi, kartu su 16GB RAM ir 512GB SSD, užtikrina sklandų ir spartų veikimą. Jis puikiai tinka visiems jūsų kasdieniams užduočių sprendimams.
Lenovo ThinkBook 14 G8 turi integruotą Intel Arc grafikos plokštę, kuri leidžia greitai apdoroti grafinius duomenis, todėl jis yra puikus pasirinkimas tiek darbui, tiek pramogoms.
Atsižvelgiant į ergonomiką, klaviatūra yra patogi ir skirta ilgalaikiam naudojimui. Integruota web kamera leis jums lengvai bendrauti su kolegomis ir draugais.
Išrinkite Lenovo ThinkBook 14 G8 ir mėgaukitės efektyvumu bei inovacijomis, kurias šis kompiuteris gali pasiūlyti.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Mokslui, darbui ir namams |
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Procesoriaus tipas | Intel Core Ultra 5 |
| Kietasis diskas HDD | NėraGB |
| Kietasis diskas SSD | 512GB |
| Diskas SSD M.2 PCIe | 512GB |
| Atminties dydis RAM | 16GB |
| Vaizdo plokštės tipas | Integruota INTEL |
| Operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano tipas | WVA (IPS) Anti-Glare |
| Matinis ekranas | Nenurodyta |
| Ekrano dažnis (Hz) | 60 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1200 |
| Ekrano įstrižainė | 14" (~36 cm) |
| Procesorius | Intel Core Ultra 5 225U |
| Maksimali pagrindinė atmintis | 16GB |
| Atminties tipas | LPDDR5X |
| Atminties dažnis | 6400MHz |
| Atminties lizdų skaičius (viso/laisvų) | 0/0 |
| Kietojo disko valdiklis | SSD M.2 PCIe NVMe; M.2 2280 |
| Vaizdo plokštė | Integrated Intel Arc Graphics |
| Bluetooth | Yra |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Tinklo plokštės greitis | Nėra |
| HDMI | 1 |
| USB jungčių skaičius | Nenurodytavnt. |
| USB 2.0 | Nėra |
| USB 3.0 | Yra |
| USB-C | Yra |
| Kitos jungtys | 1 headphone/microphone combo |
| Optinis įrenginys | Nėra |
| Garso plokštė | Įmontuoti 4 mikrofonai |
| Klaviatūra | Angliška (ENG) |
| Klaviatūra su apšvietimu | Taip |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Baterijos talpa | 51.5 Wh |
| Maksimalus baterijos veikimo laikas | 6.5val. |
| Aukštis | 17.9cm |
| Korpuso tipas | Metalas |
| Gamintojo spalva | Arctic Grey |
| Palaikomos technologijos | Windows Hello |
| Saugumas | Pirštų atspaudų skaitytuvas, Kensington security slot, Windows Hello |
| Įkroviklis komplektacijoje | Yra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 45 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 65 |