*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
ASUS VivoBook serijos nešiojamasis kompiuteris su 18.4 colių ekranu jūsų darbui ir mokslui. Žavi išskirtiniu dizainu ir našiu AMD Ryzen 7 8845HS procesoriumi.
Kompiuteris turi 16GB DDR5 operatyviosios atminties, užtikrinančios sklandų darbo procesą, o 1TB SSD leidžia saugoti visus jūsų svarbius dokumentus bei duomenis.
Su integruota AMD Radeon Graphics vaizdo plokšte ir maksimalia 1920 x 1200 raiška, kiekviena detalė atrodys ryškiai ir aiškiai.
Nešiojamasis kompiuteris dirba su operacine sistema Windows 11 Home ir yra sunkus tik 2.6 kg, tad puikiai tinka laisvalaikiui ir kelionėms. Integruota web kamera ir angliška klaviatūra suteikia papildomų patogumų.
Pasirinkite ASUS VivoBook, jei ieškote patikimo ir stilingo kompiuterio kasdieniams poreikiams!
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Mokslui, darbui ir namams |
| Prekės ženklas | ASUS |
| Populiariausi modeliai | ASUS Vivobook |
| Procesoriaus tipas | AMD Ryzen 7 |
| Kietasis diskas SSD | 1000GB |
| Atminties dydis RAM | 16GB |
| Vaizdo plokštės tipas | Integruota |
| Operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Matinis ekranas | Taip |
| Maksimali raiška | 1920 x 1200 |
| Ekrano įstrižainė | 18.4" (~47 cm) |
| Procesorius | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Vaizdo plokštė | AMD Radeon Graphics |
| Bluetooth | Yra |
| HDMI | Yra |
| USB 3.0 | Yra |
| USB-C | Yra |
| Klaviatūra | Angliška (ENG) |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Spalva | Juoda |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 45 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 65 |