*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Lenovo Legion Pro 5 - tai funkcionalus ir galingas nešiojamas kompiuteris, puikiai tinkantis mokslui, darbui ir pramogoms.
Įrenginys turi 16 colių QHD OLED ekraną, užtikrinantį ryškų ir aiškų vaizdą, o 165Hz atnaujinimo dažnis suteikia sklandų žaidimo patyrimą.
Su AMD Ryzen 9-9955HX procesoriumi ir 32GB DDR5 atmintimi, šis kompiuteris geba lengvai atlikti net sudėtingiausias užduotis.
NVIDIA GeForce RTX 5070 vaizdo plokštė leidžia mėgautis grafikos intensyviomis programomis ir žaidimais, suteikiant neprilygstamą našumą.
Įrenginys taip pat turi šviečiančią klaviatūrą, integruotą web kamerą ir modernias jungtis, kad patenkintų visus jūsų poreikius.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Mokslui, darbui ir namams |
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Populiariausi modeliai | Lenovo Legion |
| Procesoriaus tipas | AMD Ryzen 9 |
| Kietasis diskas SSD | 1000GB |
| Atminties dydis RAM | 32GB |
| Vaizdo plokštės tipas | Dedikuota |
| Operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Ekrano dydis | 16" |
| Matinis ekranas | Taip |
| Maksimali raiška | 2560 x 1600 |
| Ekrano įstrižainė | 16" (~40 cm) |
| Procesorius | AMD Ryzen 9 |
| Vaizdo plokštė | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Bluetooth | Yra |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | Yra |
| HDMI | Nenurodyta |
| USB 3.0 | Nenurodyta |
| USB-C | Nenurodyta |
| Kitos jungtys | 1 headphone/microphone combo |
| Klaviatūra | Angliška (ENG) |
| Klaviatūra su apšvietimu | Taip |
| Kita informacija | Šviečianti klaviatūra |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Korpuso tipas | Nenurodyta |
| Spalva | Juoda |