*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
ASUS ROG Strix G16 G615LW-U9321W yra pažangiausias žaidimų nešiojamasis kompiuteris, sukurtas suteikti neprilygstamą našumą ir įspūdingą grafiką.
Šis modelis aprūpintas Intel Core Ultra 9 procesoriumi ir NVIDIA GeForce RTX 5080 vaizdo plokšte, užtikrinančia sklandų žaidimų bei programų veikimą net ir intensyviausiose situacijose.
Kompiuterio ekranas yra 16 colių ir palaiko iki 240Hz atnaujinimo dažnį, tad įspūdinga 2.5K raiška garantuoja ryškius ir aiškius vaizdus.
32GB RAM atmintinė užtikrina efektyvų multitasking'ą, o 1TB SSD diskas leidžia greitai pasiekti duomenis ir pakankamai vietos visiems jūsų žaidimams bei programoms.
Su Windows 11 operacine sistema, jūsų kompiuteris bus pasiruošęs visoms naujausioms funkcijoms ir žaidimų galimybėms.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Žaidimams |
| Prekės ženklas | ASUS |
| Procesoriaus tipas | intel Core Ultra 9 |
| Kietasis diskas SSD | 1000GB |
| Diskas SSD M.2 PCIe | 1000GB |
| Atminties dydis RAM | 32GB |
| Vaizdo plokštės tipas | NVIDIA GEFORCE |
| Operacinė sistema | Windows 11 |
| Ekrano dydis | 16" |
| Ekrano tipas | WVA (IPS) Anti-Glare |
| Matinis ekranas | Nenurodyta |
| Ekrano dažnis (Hz) | 240 |
| Maksimali raiška | 2560 x 1600 |
| Ekrano įstrižainė | 16" (~40 cm) |
| Procesorius | Intel Core Ultra 9 |
| Atminties tipas | DDR5 |
| Vaizdo plokštė | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Bluetooth | Yra |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Tinklo plokštės greitis | 2.5 Gb/s |
| HDMI | Yra |
| USB jungčių skaičius | Nenurodytavnt. |
| USB 3.0 | Nenurodyta |
| USB-C | Nenurodyta |
| Kitos jungtys | 1 headphone/microphone combo |
| Klaviatūra | Nenurodyta |
| Klaviatūra su apšvietimu | Taip |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Svoris | Nenurodytakg |
| Korpuso tipas | Metalas |
| Spalva | Pilka |
| Įkroviklis komplektacijoje | Yra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 65 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 100 |