*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
ASUS ROG Strix G16 G614PR-R9161W yra galingas žaidimų nešiojamas kompiuteris, sukurtas užtikrinti nepriekaištingą našumą ir įspūdingą vizualizaciją. Su Ryzen 9 8940HX procesoriumi ir 16 GB DDR5-5200 RAM, šis nešiojamas kompiuteris puikiai atlieka net ir pačius sudėtingiausius uždavinius.
Pasižymintis 16.0 colių FHD+ ekranu su 165Hz atnaujinimo dažniu, jis suteikia sklandų vaizdą, o 300 nits šviesumas užtikrina puikų matomumą bet kokiomis sąlygomis. GeForce RTX 5070 Ti su 12 GB vaizdo atminties leidžia mėgautis moderniausiais žaidimais be jokių apribojimų.
Šis nešiojamas kompiuteris taip pat turi 1 TB SSD, suteikiantį greitą duomenų prieigą ir pakankamai vietos visiems jūsų projektams. Su 90WHrs baterija galite dirbti ar žaisti ilgus laikotarpius be papildomo įkrovimo.
Kompiuteris veikia su Windows 11 operacine sistema ir yra ne tik galingas, bet ir stilingas, pasižymintis elegantišku Eclipse Gray dizainu. ROG Strix G16 yra puikus pasirinkimas tiek žaidėjams, tiek profesionalams.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Mokslui, darbui ir namams |
| Prekės ženklas | ASUS |
| Procesoriaus tipas | AMD Ryzen 9 |
| Kietasis diskas HDD | NėraGB |
| Kietasis diskas SSD | 1000GB |
| Diskas SSD M.2 PCIe | 1GB |
| Atminties dydis RAM | 64GB |
| Vaizdo plokštės tipas | NVIDIA GEFORCE |
| Operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano tipas | WVA (IPS) Anti-Glare |
| Matinis ekranas | Nenurodyta |
| Ekrano dažnis (Hz) | 165 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1200 |
| Ekrano įstrižainė | 16" (~40 cm) |
| Procesorius | AMD Ryzen 9 |
| Procesoriaus taktinis dažnis | iki 4.90 GHzGHz |
| Atminties tipas | DDR5 |
| Atminties dažnis | 5200MHz |
| Laisvų atmintinės lizdų skaičius | 1vnt. |
| Kietojo disko valdiklis | SSD M.2 PCIe NVMe; M.2 2280 |
| Vaizdo plokštė | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Vaizdo plokštės atmintinė | 12GB |
| Vaizdo plokštės atminties tipas | GDDR6 |
| Bluetooth | Yra |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Tinklo plokštės greitis | 2.5 Gb/s |
| HDMI | Yra |
| USB 2.0 | Nėra |
| USB 3.0 | Yra |
| USB-C | Yra |
| TV išėjimo jungtys | HDMI 2.1 |
| Garso plokštė | Integruota Sound Blaster Audigy Advanced HD Audio |
| Klaviatūra | Angliška (ENG) |
| Klaviatūra su apšvietimu | Taip |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Baterijos talpa | 90 Wh |
| Aukštis | 22.7cm |
| Korpuso tipas | Metalas |
| Spalva | Pilka |
| Įkroviklis komplektacijoje | Yra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 65 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 100 |