*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
MSI Cyborg 15 B2RWEKG-044XPL yra modernus nešiojamas kompiuteris, sukurtas efektyviam darbui ir žaidimams.
Šis modelis turi galingą Intel Core i5 procesorių, 16 GB atminties ir 512 GB SSD, todėl užtikrina sklandų veikimą ir greitą duomenų apdorojimą.
Su RTX 5050 grafika galite mėgautis aukštos kokybės žaidimais ir vaizdo redagavimu.
Nešiojamas kompiuteris turi 144 Hz ekraną, teikiantį įspūdingą vaizdo sklandumą ir aiškumą.
Jis taip pat yra lengvas ir stilingas, puikiai tinkantis tiek darbui, tiek pramogoms.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Žaidimams |
| Prekės ženklas | Nenurodyta |
| Procesoriaus tipas | Nenurodyta |
| Kietasis diskas SSD | NenurodytaGB |
| Diskas SSD M.2 PCIe | 1GB |
| Atminties dydis RAM | 16GB |
| Vaizdo plokštės tipas | NVIDIA GEFORCE |
| Operacinė sistema | Nenurodyta |
| Ekrano tipas | WVA (IPS) Anti-Glare |
| Matinis ekranas | Nenurodyta |
| Ekrano dažnis (Hz) | 144 |
| Maksimali raiška | Nenurodyta |
| Ekrano įstrižainė | Nenurodyta |
| Procesorius | Nenurodyta |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | 10 |
| Atminties dažnis | 5200MHz |
| Laisvų atmintinės lizdų skaičius | Nenurodytavnt. |
| Kietojo disko valdiklis | SSD M.2 PCIe NVMe; M.2 2280 |
| Vaizdo plokštė | Nenurodyta |
| Vaizdo plokštės atmintinė | 8GB |
| Vaizdo plokštės atminties tipas | GDDR6 |
| Bluetooth | Yra |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Tinklo plokštės greitis | 1000 Mbit/s |
| HDMI | Nenurodyta |
| USB 2.0 | Nėra |
| USB 3.0 | Nenurodyta |
| USB-C | Nenurodyta |
| Klaviatūra | Nenurodyta |
| Klaviatūra su apšvietimu | Taip |
| Integruota Web kamera | Nenurodyta |
| Ilgis | 359.4cm |
| Svoris | 1995kg |
| Korpuso tipas | Plastikas |
| Spalva | Juoda |
| Įkroviklis komplektacijoje | Yra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 65 |