*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Lenovo Legion Pro 5-16 kompiuteris yra sukurtas tikriems našumo mėgėjams. Su galingu AMD Ryzen 9 8945HX procesoriumi ir NVIDIA GeForce RTX 5070 vaizdo plokšte, jis užtikrina sklandų darbo ir žaidimo patirtį.
Šis kompiuteris turi 32GB RAM ir 1TB SSD, todėl puikiai tinka tiek mokslui, tiek darbui.
Jo 16 colių WQXGA ekranas su 240Hz atnaujinimo dažniu leidžia mėgautis ryškiais ir sklandžiais vaizdais, o matinis paviršius mažina atspindžius.
Dėl integruotos Bluetooth ir HDMI jungčių, lengvai prijungsite papildomus įrenginius. Be to, kompiuteris turi dvi USB-C jungtis ir vieną USB 3.0.
Su 80Wh talpos baterija, jūs galėsite dirbti ir žaisti be jokių trukdžių ilgą laiką.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Mokslui, darbui ir namams |
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Procesoriaus tipas | AMD Ryzen 9 |
| Kietasis diskas SSD | 1000GB |
| Atminties dydis RAM | 32GB |
| Vaizdo plokštės tipas | NVIDIA GEFORCE |
| Operacinė sistema | Be OS |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano tipas | WVA (IPS) Anti-Glare |
| Matinis ekranas | Nenurodyta |
| Ekrano dažnis (Hz) | 240 |
| Maksimali raiška | 2560 x 1600 |
| Ekrano įstrižainė | 16" (~40 cm) |
| Procesorius | AMD Ryzen 9 |
| Kietojo disko valdiklis | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Vaizdo plokštė | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Vaizdo plokštės atmintinė | 8GB |
| Bluetooth | Yra |
| HDMI | 1 |
| USB jungčių skaičius | Nenurodytavnt. |
| USB 3.0 | Yra |
| USB-C | 2 |
| Klaviatūra | Angliška (ENG) |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Baterijos talpa | 80Wh |
| Korpuso tipas | Metalas |
| Spalva | Pilka |
| Įkroviklis komplektacijoje | Yra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 45 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 140 |