*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Lenovo TB 16 G7 nešiojamas kompiuteris su galingu R5-7535HS procesoriumi idealiai tinka darbui ir pramogoms.
16 colių WUXGA ekranas užtikrina ryškius ir aiškius vaizdus, todėl kiekvienas projektas atrodys įspūdingai.
Kompiuteris aprūpintas 16 GB operatyviosios atminties ir 256 GB SSD disku, kas leidžia greitai vykdyti užduotis ir saugoti svarbius failus.
Ilgas 60Wh akumuliatorius užtikrina, kad galėtumėte dirbti visą dieną be jokio rūpesčio dėl įkrovimo.
Su Windows 11 Pro operacine sistema, šis modelis siūlo modernias funkcijas ir sklandų naudotojo patyrimą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Verslui |
| Prekės ženklas | Nenurodyta |
| Procesoriaus tipas | Nenurodyta |
| Kietasis diskas SSD | NenurodytaGB |
| Diskas SSD M.2 PCIe | 256GB |
| Diskas SSD M.2 | 256GB |
| Atminties dydis RAM | 16GB |
| Vaizdo plokštės tipas | Integruota AMD |
| Operacinė sistema | Nenurodyta |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano tipas | WVA (IPS) Anti-Glare |
| Matinis ekranas | Nenurodyta |
| Ekrano dažnis (Hz) | 60 |
| Maksimali raiška | Nenurodyta |
| Ekrano įstrižainė | Nenurodyta |
| Procesorius | Nenurodyta |
| Procesoriaus taktinis dažnis | iki 4.70 GHzGHz |
| Atminties tipas | DDR4-3200 |
| Atminties dažnis | 3200MHz |
| Laisvų atmintinės lizdų skaičius | Nenurodytavnt. |
| Atminties lizdų skaičius (viso/laisvų) | Nenurodyta |
| Kietojo disko valdiklis | SSD M.2 PCIe NVMe; M.2 2280 |
| Vaizdo plokštė | Nenurodyta |
| Bluetooth | Yra |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| HDMI | Nenurodyta |
| USB jungčių skaičius | Nenurodytavnt. |
| USB 3.0 | Nenurodyta |
| USB-C | Nenurodyta |
| Kitos jungtys | 1 headphone/microphone combo |
| Klaviatūra | Nenurodyta |
| Klaviatūra su apšvietimu | Taip |
| Integruota Web kamera | Nenurodyta |
| Baterijos talpa | Nenurodyta |
| Maksimalus baterijos veikimo laikas | Nenurodytaval. |
| Aukštis | 19.9cm |
| Ilgis | 359.4cm |
| Svoris | 1995kg |
| Korpuso tipas | Metalas |
| Spalva | Pilka |
| Gamintojo spalva | Luna Grey |
| Įkroviklis komplektacijoje | Yra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 65 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 65 |