*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
ASUS Vivobook S 14 OLED S5406SA-WH79 yra elegantiškas nešiojamas kompiuteris, sukurtas atlikti reikalaujančias užduotis.
Šis modelis varomas naujausio Intel Core Ultra 7 258V procesoriaus ir įmontuoto dirbtinio intelekto, todėl puikiai tinka mokslui, biurui ir kasdieniam naudojimui.
14 colių OLED WUXGA ekranas užtikrina ryškias spalvas ir aiškias detales, suteikdamas daugiau erdvės jūsų darbui.
32GB RAM ir 1TB SSD atmintis leidžia greitai ir be vargo atlikti kelias užduotis vienu metu, o Copilot+ funkcijos su Windows 11 Home padeda dirbti efektyviau.
Pats kompiuteris yra plonas ir stilingas, o modernus Neutral Black dizainas suteikia profesionalų įvaizdį.
Su ilgaamže 75 Wh baterija galėsite dirbti ilgai be įkroviklio, kas yra ideali funkcija kelionių metu.
Palaikymo užtikrinimui, jis turi skirtingus prievadus, įskaitant USB-C, USB 3.0 ir HDMI, leidžiančius lengvai prijungti išorinius įrenginius.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Mokslui, darbui ir namams |
| Prekės ženklas | ASUS |
| Procesoriaus tipas | Intel Core Ultra 7 258V |
| Kietasis diskas SSD | 1000GB |
| Atminties dydis RAM | 32GB |
| Operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Matinis ekranas | Ne |
| Maksimali raiška | 1920 x 1200 |
| Ekrano įstrižainė | 14" (~36 cm) |
| Procesorius | Intel Core Ultra 7 258V |
| Vaizdo plokštė | Intel Arc 140V |
| Bluetooth | Yra |
| HDMI | 1 |
| USB 3.0 | Yra |
| USB-C | Yra |
| Klaviatūra | Angliška (ENG) |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Baterijos talpa | 75 Wh |
| Spalva | Juoda |