*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
HP Victus 15-fb3231nw yra galingas nešiojamas kompiuteris, sukurtas darbui ir mokslui. Jame sumontuotas AMD Ryzen 7 7445HS procesorius, užtikrinantis aukštą našumą.
Šis modelis turi 15,6 colių ekraną su 1920 x 1080 pikselių raiška ir 144 Hz atnaujinimo dažniu, leidžiančiu patogiai dirbti ir mėgautis žaidimais.
Su 16 GB RAM ir 512 GB SSD, šis kompiuteris siūlo pakankamai atminties ir greitą duomenų apdorojimą.
Nvidia GeForce RTX 4050 vaizdo plokštė užtikrina aukštos kokybės grafiką, todėl šis modelis puikiai tinka tiek profesionaliam darbui, tiek laisvalaikiui.
Nešiojamas kompiuteris veikia su Windows 11 Home, todėl galėsite mėgautis naujausiomis funkcijomis ir patogumu.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Mokslui, darbui ir namams |
| Prekės ženklas | HP |
| Procesoriaus tipas | AMD Ryzen 7 |
| Kietasis diskas SSD | 512GB |
| Diskas SSD M.2 PCIe | 512GB |
| Atminties dydis RAM | 16GB |
| Vaizdo plokštės tipas | NVIDIA GEFORCE |
| Operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Ekrano dydis | 15.6" |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano tipas | WVA (IPS) Anti-Glare |
| Matinis ekranas | Nenurodyta |
| Ekrano dažnis (Hz) | 144 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano įstrižainė | 15.6" (~40 cm) |
| Procesorius | AMD Ryzen 7 7445HS |
| Procesoriaus taktinis dažnis | iki 4.70 GHzGHz |
| Spartinančioji atmintinė | 16MB |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | 8/16 |
| Maksimali pagrindinė atmintis | NenurodytaGB |
| Atminties tipas | DDR5 |
| Atminties dažnis | 5600MHz |
| Laisvų atmintinės lizdų skaičius | Nenurodytavnt. |
| Kietojo disko valdiklis | SSD M.2 PCIe NVMe; M.2 2280 |
| Vaizdo plokštė | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Vaizdo plokštės atmintinė | 6GB |
| Vaizdo plokštės atminties tipas | GDDR6 |
| Bluetooth | Yra |
| Tinklo plokštės greitis | Nėra |
| HDMI | Yra |
| USB 3.0 | 1 |
| USB-C | 1 |
| Kitos jungtys | 1 headphone/microphone combo |
| 3G / 4G Wireless WAN | Nėra |
| Klaviatūra | Angliška (ENG) |
| Klaviatūra su apšvietimu | Taip |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Baterijos talpa | 70 Wh |
| Plotis | 241.9cm |
| Aukštis | 19.6cm |
| Ilgis | 359.4cm |
| Korpuso tipas | Plastikas |
| Spalva | Pilka |
| Saugumas | Kensington security slot |
| Atmintinės lizdų skaičius | 2vnt. |
| Įkroviklis komplektacijoje | Yra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Nėra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 45 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 65 |