*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
HP Omen Transcend 14-fb1217nw nešiojamas kompiuteris su Intel Core Ultra 7 255H procesoriumi siūlo itin aukštą našumą bet kokiai užduočiai.
Jo 14 colių 3K OLED ekranas užtikrina nepaprastą vaizdo kokybę, leisdamas patogiai dirbti ir mėgautis žaidimais.
32GB RAM ir 1TB SSD talpa garantuoja greitą ir efektyvų duomenų apdorojimą, o NVIDIA GeForce RTX 5060 vaizdo plokštė išpildys visus grafinius reikalavimus.
Kompiuteris yra naujas, su integruota Web kamera ir angliška klaviatūra, todėl puikiai tinka tiek darbui, tiek pramogoms.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Mokslui, darbui ir namams |
| Prekės ženklas | HP |
| Procesoriaus tipas | Intel Core Ultra 7 |
| Kietasis diskas HDD | NėraGB |
| Kietasis diskas SSD | 1000GB |
| Diskas SSD M.2 PCIe | 1000GB |
| Atminties dydis RAM | 32GB |
| Vaizdo plokštės tipas | NVIDIA GEFORCE |
| Operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Ekrano dydis | 14 |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Matinis ekranas | Ne |
| Ekrano dažnis (Hz) | 120 |
| Maksimali raiška | 2880 x 1800 |
| Ekrano įstrižainė | 14" (~36 cm) |
| Procesorius | Intel Core Ultra 7 255H |
| Procesoriaus taktinis dažnis | NenurodytaGHz |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | Nenurodyta |
| Maksimali pagrindinė atmintis | NenurodytaGB |
| Atminties tipas | DDR5 |
| Atminties dažnis | NenurodytaMHz |
| Laisvų atmintinės lizdų skaičius | Nenurodytavnt. |
| Atminties lizdų skaičius (viso/laisvų) | Nenurodyta |
| HDD greitis | Nėra HDD |
| Kietojo disko valdiklis | SSD M.2 PCIe NVMe; M.2 2280 |
| Vaizdo plokštė | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Vaizdo plokštės atmintinė | NenurodytaGB |
| Vaizdo plokštės atminties tipas | Nėra informacijos |
| Bluetooth | Yra |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| Tinklo plokštės greitis | Nenurodyta |
| HDMI | Yra |
| USB 2.0 | Nenurodyta |
| USB 3.0 | 1 |
| USB-C | 1 |
| Kitos jungtys | 1 x 3.5 mm jack |
| Garso plokštė | Įmontuoti 4 mikrofonai |
| Klaviatūra | Angliška (ENG) |
| Klaviatūra su apšvietimu | Taip |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Baterijos talpa | Nenurodyta |
| Maksimalus baterijos veikimo laikas | Nenurodytaval. |
| Aukštis | 16.9cm |
| Korpuso tipas | Metalas |
| Spalva | Juoda |
| Gamintojo spalva | Shadow Black |
| Įkroviklis komplektacijoje | Yra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |