*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Dell 15 DC15255 yra puikus pasirinkimas mokslui, darbui ir namams. Šis nešiojamas kompiuteris pasižymi AMD Ryzen 5-7520U procesoriumi, kuris užtikrina greitą ir sklandų veikimą bet kokiame užduotyje.
Kompiuterio 15.6 colių ekranas su 1920 x 1080 raiška leidžia aiškiai matyti viską, o 8GB RAM ir 512GB SSD kietasis diskas užtikrina pakankamai vietos jūsų failams ir greitą duomenų apdorojimą.
Kompiuteris naudoja Windows 11 Pro operacinę sistemą, suteikiančią modernias funkcijas ir patogią darbo aplinką. Integruota web kamera ir HDMI, USB 3.0 bei USB-C jungtys užtikrina visus reikiamus ryšius jūsų įrenginiams.
Stilingas juodas dizainas ir naujausia technologija daro Dell 15 DC15255 nešiojamą kompiuterį ne tik funkcionaliu, bet ir patraukliu.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Mokslui, darbui ir namams |
| Prekės ženklas | DELL |
| Procesoriaus tipas | AMD Ryzen 5 |
| Kietasis diskas HDD | NėraGB |
| Kietasis diskas SSD | 512GB |
| Diskas SSD M.2 PCIe | NenurodytaGB |
| Atminties dydis RAM | 8GB |
| Vaizdo plokštės tipas | Integruota |
| Operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Ekrano dydis | 15.6" |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano tipas | WVA (IPS) Anti-Glare |
| Matinis ekranas | Nenurodyta |
| Ekrano dažnis (Hz) | 120 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano įstrižainė | 15.6" (~40 cm) |
| Procesorius | AMD Ryzen 5 7520U |
| Procesoriaus taktinis dažnis | 2.8GHz |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | Nenurodyta |
| Atminties tipas | LPDDR5 |
| Laisvų atmintinės lizdų skaičius | Nėravnt. |
| Vaizdo plokštė | Nenurodyta |
| Bluetooth | Yra |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| Tinklo plokštės greitis | Nėra |
| HDMI | Yra |
| USB 2.0 | Nenurodyta |
| USB 3.0 | Yra |
| USB-C | Yra |
| Integruotas atminties kortelių skaitytuvas | SDXC |
| Kitos jungtys | 1 headphone/microphone combo |
| Klaviatūra | Angliška (ENG) |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Baterijos talpa | Nenurodyta |
| Maksimalus baterijos veikimo laikas | Nenurodytaval. |
| Plotis | 241.9cm |
| Aukštis | 19.6cm |
| Ilgis | 359.4cm |
| Korpuso tipas | Plastikas |
| Spalva | Juoda |
| Atmintinės lizdų skaičius | Nėravnt. |
| Įkroviklis komplektacijoje | Yra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 45 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 65 |