*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Dell 15" nešiojamasis kompiuteris su Intel Core i7-1355U procesoriumi puikiai tinka mokslui, darbui ir namams. Jo galingos specifikacijos užtikrina sklandų darbą bet kurioje situacijoje.
Kompiuteris turi 16GB RAM atminties ir 1TB SSD diską, todėl galėsite saugoti visus svarbiausius failus ir programas. Matinis ekranas, kurio raiška pasiekia 1920 x 1080, užtikrina aiškų vaizdą ir komfortą dirbant ilgą laiką.
Be to, Dell 15" turi apšviestą klaviatūrą, o integruota web kamera leidžia patogiai bendrauti nuotoliniu būdu. Su Windows 11 operacine sistema jausitės saugiai ir patogiai naudodami naujausias funkcijas.
Šis nešiojamas kompiuteris taip pat pasižymi USB 3.0 ir USB-C jungtimis, kas užtikrina patogų prijungimą prie kitų įrenginių. Pasirinkite Dell 15" ir mėgaukitės šiuolaikinėmis technologijomis!
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Mokslui, darbui ir namams |
| Prekės ženklas | DELL |
| Procesoriaus tipas | Intel Core i7 |
| Kietasis diskas SSD | 1000GB |
| Diskas SSD M.2 PCIe | NenurodytaGB |
| Atminties dydis RAM | 16GB |
| Vaizdo plokštės tipas | Integruota INTEL |
| Operacinė sistema | Windows 11 |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano tipas | WVA (IPS) Anti-Glare |
| Matinis ekranas | Taip |
| Ekrano dažnis (Hz) | 120 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano įstrižainė | 15.6" (~40 cm) |
| Procesorius | Intel Core i7-1355U |
| Procesoriaus taktinis dažnis | iki 4.70 GHzGHz |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | 10/12 |
| Maksimali pagrindinė atmintis | Up to 12GB (4GB soldered + 8GB SO-DIMM) DDR4-3200 offeringGB |
| Atminties tipas | DDR4-3200 |
| Atminties dažnis | 3200MHz |
| Atminties lizdų skaičius (viso/laisvų) | 2/1 |
| Kietojo disko valdiklis | SSD M.2 PCIe NVMe; M.2 2280 |
| Vaizdo plokštė | Integrated Intel UHD |
| Bluetooth | Yra |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| HDMI | 1 |
| USB 3.0 | Yra |
| USB-C | Yra |
| Klaviatūra | Angliška (ENG) |
| Klaviatūra su apšvietimu | Taip |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Baterijos talpa | Nenurodyta |
| Maksimalus baterijos veikimo laikas | Nenurodytaval. |
| Plotis | Nenurodytacm |
| Aukštis | Nenurodytacm |
| Ilgis | Nenurodytacm |
| Svoris | Nenurodytakg |
| Korpuso tipas | Plastikas |
| Spalva | Sidabrinė |
| Saugumas | Kensington security slot |
| Įkroviklis komplektacijoje | Yra |