*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
ASUS TUF Gaming A18 FA808UH-S8013W yra naujas galingas kompiuteris, sukurtas tiek mokslui, tiek žaidimams. Ekrano įstrižainė 18 colių su 144Hz atnaujinimo dažniu suteikia sklandų vaizdą ir nepriekaištingą našumą.
Kompiuteris veikia su AMD Ryzen 7-260 procesoriumi, kuris užtikrina aukštą darbo našumą, o 16GB DDR4 atmintis ir 512GB SSD diskas leidžia greitai ir efektyviai dirbti su dideliais failais ir programomis.
NVIDIA GeForce RTX 2050 vaizdo plokštė suteikia puikias grafikos galimybes, todėl šis kompiuteris puikiai tinka tiek žaidimams, tiek kūrybiniam darbui.
Be to, jis turi HDMI ir USB-C jungtis, todėl lengva prisijungti prie įvairių įrenginių. Integruota web kamera leidžia patogiai bendrauti nuotoliniu būdu.
Naudojant Windows 11 Home operacinę sistemą, užtikrinamas saugumas ir patogumas dirbant kasdienėje aplinkoje.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Mokslui, darbui ir namams |
| Prekės ženklas | ASUS |
| Procesoriaus tipas | AMD Ryzen 7 |
| Kietasis diskas SSD | 512GB |
| Diskas SSD M.2 PCIe | 512GB |
| Atminties dydis RAM | 16GB |
| Vaizdo plokštės tipas | NVIDIA GEFORCE |
| Operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano tipas | WVA (IPS) Anti-Glare |
| Matinis ekranas | Nenurodyta |
| Ekrano dažnis (Hz) | 144 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1200 |
| Ekrano įstrižainė | 18" (~45 cm) |
| Procesorius | AMD Ryzen 7-260 |
| Procesoriaus taktinis dažnis | 3.8 - 5.1GHz |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | 8/16 |
| Maksimali pagrindinė atmintis | 64GB |
| Atminties tipas | DDR5 |
| Atminties lizdų skaičius (viso/laisvų) | 2/1 |
| Kietojo disko valdiklis | SSD M.2 PCIe NVMe; M.2 2280 |
| Vaizdo plokštė | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Vaizdo plokštės atmintinė | 8GB |
| Bluetooth | Yra |
| Tinklo plokštės greitis | 1 Gb/s |
| HDMI | Yra |
| USB 2.0 | Nėra |
| USB 3.0 | Yra |
| USB-C | Yra |
| Kitos jungtys | 1 headphone/microphone combo |
| TV išėjimo jungtys | HDMI 2.1 |
| Klaviatūra | Angliška (ENG) |
| Klaviatūra su apšvietimu | Taip |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Baterijos talpa | Nenurodyta |
| Maksimalus baterijos veikimo laikas | Nenurodytaval. |
| Korpuso tipas | Plastikas |
| Spalva | Pilka |
| Įkroviklis komplektacijoje | Yra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 45 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 240 |