*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
MacBook Pro 14" su Apple M5 procesoriumi yra galingas ir patikimas įrenginys, skirtas tiek darbui, tiek mokslui. Su 16GB RAM ir 1TB SSD, šis kompiuteris užtikrina sklandų veikimą ir pakankamai vietos visiems jūsų failams.
Šio MacBook dizainas išsiskiria savo sidabrine spalva ir aliuminio korpusu, kuris suteikia ne tik estetiką, bet ir patvarumą. Liquid Retina XDR ekranas leidžia mėgautis aukščiausios kokybės vaizdu, o sklandus „ProMotion“ technologijos veikimas užtikrina malonų naudojimą.
MacBook Pro 14" yra itin lengvas ir kompaktiškas, todėl puikiai tinka kelionėms ir darbui kelyje. Integruota web kamera ir apšviesta klaviatūra dar labiau palengvina darbą bet kokiomis sąlygomis.
Be to, šis modelis turi tris Thunderbolt 4 jungtis, kas leidžia lengvai prijungti įvairius įrenginius ir priedus. Su šiuo MacBook, jūs gaunate ne tik įrenginį, bet ir stilingą partnerį, kuris gali prisitaikyti prie jūsų gyvenimo ritmo.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Mokslui, darbui ir namams |
| Gamintojo kodas | MacBook |
| Prekės ženklas | APPLE |
| Populiariausi modeliai | Macbook Pro |
| Procesoriaus tipas | Apple M5 |
| Kietasis diskas HDD | NėraGB |
| Kietasis diskas SSD | 1000GB |
| Diskas SSD M.2 PCIe | NėraGB |
| Diskas SSD M.2 | -GB |
| Atminties dydis RAM | 16GB |
| Vaizdo plokštės tipas | Integruota |
| Operacinė sistema | Mac OS |
| Ekrano dydis | 14" |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano tipas | Liquid Retina XDR |
| Matinis ekranas | Nenurodyta |
| Ekrano dažnis (Hz) | - |
| Maksimali raiška | Nenurodyta |
| Ekrano įstrižainė | 14" (~36 cm) |
| Procesorius | Apple M5 |
| Procesoriaus taktinis dažnis | NenurodytaGHz |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | Nenurodyta |
| Maksimali pagrindinė atmintis | NenurodytaGB |
| Atminties dažnis | -MHz |
| Kietojo disko valdiklis | SSD PCIE |
| Vaizdo plokštė | Nenurodyta |
| Vaizdo plokštės atmintinė | Dinaminė atmintisGB |
| Bluetooth | Yra |
| IR | Nėra |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| HDMI | Yra |
| USB jungčių skaičius | 3vnt. |
| USB 2.0 | Nėra |
| USB 3.0 | Nėra |
| USB-C | Yra |
| Integruotas atminties kortelių skaitytuvas | SDXC |
| Kitos jungtys | 1 x 3.5 mm jack |
| TV išėjimo jungtys | HDMI |
| 3G / 4G Wireless WAN | Nėra |
| Klaviatūra | Angliška (ENG), Skandinaviška (NO) |
| Klaviatūra su apšvietimu | Taip |
| Kita informacija | Thunderbolt 4 (USB‑C) x3; „ProMotion“ iki 120 Hz |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Maksimalus baterijos veikimo laikas | -val. |
| Plotis | -cm |
| Aukštis | -cm |
| Ilgis | -cm |
| Svoris | -kg |
| Korpuso tipas | Aliuminis |
| Spalva | Sidabrinė |
| Gamintojo spalva | Silver |
| Saugumas | Nenurodyta |
| Pridedami priedai | Įkrovėjas |
| Įkroviklis komplektacijoje | Nėra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Nėra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 70 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 96 |